Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice - nabídka prodeje pozemku 53771 m2

Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Cisovice
  • Velikost: 53771 m2
  • Aktualizace inzerátu: 04.06.2020
  • Cena: 99 999 999 Kč
  • Kontakt: Nail Ischakov
  • E-mail: nail.ischakov@gmail.com
  • Telefon: 739821201

Exkluzivně nabízíme k prodeji Orna Puda a dalšího souboru pozemků ( či lesní pozemky, Trvaly travni, Ostatni Plochy) ktery se šíří pres obce Cisovice, okr. Praha - západ. Cena za m² u některých pozemků začíná od 149 Kč a může jít až na 490 Kč. Dotyčné pozemky existují různé velikosti a rozměry a tedy i cena za m² se také liší za pozemek. Kombinované nákupy lze nabízet za lepší ceny. Autobusové spojení do Prahy v pracovní dny je v časovém horizontu cca 40 min. Dojezd vozidlem do centra Prahy s možností využití rychlostní silnice R4, pak trvá cca 35 min. Celková rozloha souboru pozemky Lesni je o výměře cca 5,840 m² (1x Pozemek) Celková rozloha souboru pozemky Orna Puda je o výměře cca 36,805 m² (7x Pozemek) Celková rozloha souboru pozemky Trvaly travni porost je o výměře cca 7,550 m² (3x Pozemek) Celková rozloha souboru pozemky Ostatni plocha je o výměře cca 3,411 m² (4x Pozemek) Celková rozloha souboru pozemky Vodni plocha je o výměře cca 165 m² (1x Pozemek) Jedná se o pozemky, které svým umístěním jsou velice zajímavé jako výhodná investice. Do budoucna dobře využitelný pro zřízení zahrady, nebo rekreace. Pozemky jsou dostupné a je možné si je individuálně prohlédnout. Více info muzete získát pres emailu nebo telefonu.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Cisovice, prodej Cisovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Cisovice, pozemek Cisovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Cisovice bez realitky, Cisovice, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Cisovice. Požadovaná cena nemovitosti je 99 999 999 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/exkluzivne-k-prodeji-ruzny-souboru-pozemku-v-obce-cisovice.

Pro více informací kontaktujte Nail Ischakov (soukromý inzerent), e-mail: nail.ischakov@gmail.com, telefon: 739821201. Inzerát byl aktualizován dne 04.06.2020.

Fotogalerie: Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice - prodej pozemek 53771 m2 Cisovice

Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice 1 Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice 2 Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice 3 Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice 4 Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice 5 Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice 6 Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice 7 Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice 8 Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice 9 Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice 10 Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice 11 Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice 12 Exkluzivně k prodeji různý souboru pozemků v obce Cisovice 13