Exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk v osobním vlastnictví. - nabídka prodeje bytu 62 m2

Exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk v osobním vlastnictví.
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Olšanská, Praha
  • Velikost: 2+kk, 62 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.05.2023
  • Cena: 8 200 000 Kč
  • Kontakt: Dmitry Shmatov
  • E-mail: dmitry@email.cz
  • Telefon: 773295956

Exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky v osobním vlastnictví. Jedná se o byt 2+kk o celkové ploše 62 m2, v novostavbě Rezidence Garden Towers. V rezidenci se nachází recepce, byt je umístěn v 5. NP ve vchodu E. Pokoje jsou neprůchozí. Z obývacího pokoje vede vchod na balkón, který je orientován do tichého dvora. K bytu náleží parkovací stání v společné garáži a velký sklep. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se zařízením a nábytkem. Momentálně je byt pronajat slušnému manželskému páru.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Praha, prodej Praha, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Praha od realitky, Olšanská Praha, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 8 200 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/exkluzivne-nabizime-prodej-bytove-jednotky-2-kk-v-osobnim-vlastnictvi.

Pro více informací kontaktujte Dmitry Shmatov (makléř / RK), e-mail: dmitry@email.cz, telefon: 773295956. Inzerát byl aktualizován dne 12.05.2023.

Fotogalerie: Exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk v osobním vlastnictví. - prodej byt 2+kk, 62 m2 Olšanská Praha

Exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk v osobním vlastnictví. 1 Exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk v osobním vlastnictví. 2 Exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk v osobním vlastnictví. 3 Exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk v osobním vlastnictví. 4 Exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk v osobním vlastnictví. 5 Exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk v osobním vlastnictví. 6 Exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky 2+kk v osobním vlastnictví. 7