Historický dům v Apulii Galatone - nabídka prodeje bytu 150 m2

Historický dům v Apulii Galatone
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Galatone
  • Velikost: 4+1 a větší, 150 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.02.2019
  • Cena: 4 657 822 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

V jižní Itálii, v krásném městečku Galatone, v blízkosti měst, jako je Lecce a Gallipoli, k prodeji krásný a výrazně historický dům postavený v roce 1700. Byt se nachází asi 150 metrů čtverečních, byla renovována v perfektním způsobem, při současném respektování charakteristiky historických a ekologických, které poskytují pokoje s moderními technickými systémy. Dům, na dvou patrech nad zemí, má terasu o rozloze 150 m2. Vstupte do prvního patra velkým balkonem ve vstupní hale a skládá se ze dvou ložnic, obývacího pokoje / postele a chodby tři koupelny. V kuchyni je terasa na podlaze kuchyně, kde je také stará kamenná pec. Ve středu několika schodů vedoucích na terasu nahoře je plně vybavená prádelna. Stropy místností jsou velmi krásné, protože jsou ve zdiva s lunetovými křížovými klenbami. Solární dlažba je již připravena pomocí systémů teplá a studené vody, elektřiny a kanalizace. Obvodový poplašný systém. Vynikající dostupnost pro pěší.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Italia, Galatone, prodej Italia, Galatone, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Galatone, byt Italia, Galatone, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Italia, Galatone od realitky, Italia, Galatone, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Italia, Galatone. Požadovaná cena nemovitosti je 4 657 822 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/historicky-dum-v-apulii-galatone.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 12.02.2019.

Fotogalerie: Historický dům v Apulii Galatone - prodej byt 4+1 a větší, 150 m2 Italia, Galatone

Historický dům v Apulii Galatone 1 Historický dům v Apulii Galatone 2 Historický dům v Apulii Galatone 3 Historický dům v Apulii Galatone 4 Historický dům v Apulii Galatone 5 Historický dům v Apulii Galatone 6 Historický dům v Apulii Galatone 7 Historický dům v Apulii Galatone 8 Historický dům v Apulii Galatone 9 Historický dům v Apulii Galatone 10 Historický dům v Apulii Galatone 11