Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod - nabídka prodeje komerční nemovitosti 440 m2

Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: U Horní brány, Broumov
  • Velikost: 440 m2
  • Aktualizace inzerátu: 15.04.2021
  • Cena: 9 270 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Mitana
  • E-mail: mitanaj@seznam.cz
  • Telefon: 733179384

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji celoročně zavedený hotel v centru města Broumov, ulice U Horní brány 25. S hotelem se prodává i sousední činžovní dům. Dispozice hotelu: celková ubytovací kapacita v 8 pokojích je 20 osob, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. V přízemí hotelu je plně vybavená restaurace s venkovní terasou. Restaurace nabízí vnitřní posezení pro 30 osob, venkovní terasa pro 20 osob. Zastavěná plocha činí 183 m2, přilehlá zahrada 33 m2. Hotel včetně restaurace je v současné době pronajatý. K hotelu přilehlý činžovní dům je určen k rekonstrukci a nabízí se možnost propojení s hotelem a vybudování dalších až 10 ti pokojů. Zastavěná plocha činí 144 m2. Další možností využití tohoto dvoupodlažního činžovního domu a půdy je rekonstrukce místností na 6 samostatných bytových jednotek. Celý dům je podsklepený. Turisté mohou obdivovat historické jádro města Broumova, které je na seznamu chráněných památek jako městská památková zóna. Má půdorys tzv. slezského typu – dvě hlavní ulice, které se sbíhají u Horní a Dolní brány a procházejí zastavěným prostorem. Vymezují tak náměstí (velké a malé) lemované měšťanskými domy. Město Broumov je ve všeobecném povědomí díky přítomnosti známého Benediktínského kláštera, který je vzdálen zhruba 100 m od hotelu. Teplicko-adršpašské skály jsou v dojezdové vzdálenosti 15 kilometrů od hotelu. RK nevolat.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Broumov, prodej Broumov, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Broumov, komerční Broumov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Broumov od realitky, U Horní brány Broumov, komerční od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Broumov. Požadovaná cena nemovitosti je 9 270 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/hotel-a-cinzovni-dum-broumov-okres-nachod.

Pro více informací kontaktujte Jiří Mitana (makléř / RK), e-mail: mitanaj@seznam.cz, telefon: 733179384. Inzerát byl aktualizován dne 15.04.2021.

Fotogalerie: Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod - prodej komerční 440 m2 U Horní brány Broumov

Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 1 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 2 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 3 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 4 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 5 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 6 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 7 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 8 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 9 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 10 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 11 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 12 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 13 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 14 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 15 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 16 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 17 Hotel a činžovní dům Broumov, okres Náchod 18