Inzerát Útulná variabilní školící místnost na Vinohradech k pronájmu - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 21 m2

 Inzerát Útulná variabilní školící místnost na Vinohradech k pronájmu
 • Typ nemovitosti: komerční
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: Uruguayská 178/5, Praha
 • Velikost: 21 m2
 • Aktualizace inzerátu: 14.01.2019
 • Cena: 120 Kč
 • Kontakt: Tereza Mokrošová
 • E-mail: servis@portus.cz
 • Telefon: 261217671

Nedaleko náměstí Míru na Praze 2 poskytneme k pronájmům místnost, která je ideální pro školení, workshopy, porady, schůzky a jednání v centru, supervize, facilitace, koučink a další typy setkání. Zisky z pronájmu místnosti budou využité k financování osvětové kampaně na podporu moderní sociální služby Podpora samostatného bydlení pro lidi s mentálním postižením. Velikost učebny: 21,5 m² Adresa učebny: Uruguayská 5, Praha 2, 12000 – zvonek Portus Praha, portus.cz Provozní doba: od pondělí do pátku, 8.00 – 18.00 Cena pronájmu: 120,- Kč/hod + DPH, u delších, dlouhodobějších pronájmů cena dohodou Doporučená kapacita: 1 – 13 lidí - sezení kolem stolu 10 osob, sezení do kruhu 13 osob Občerstvení: K příslušenství patří kuchyňka s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou, příbory a nádobím. K dispozici káva a čaj, cukr, mléko, voda (platba na místě). Další drobné občerstvení po dohodě (platba předem). WIFI: Ano Vybavení k dispozici: Flipchartový stojan s papíry, fixy, židle v barvě modré (navodí intimnější atmosféru), židle v barvě oranžové (vyburcují účastníky setkání) Vybavení k zapůjčení: PC + dataprojektor – 200,- Kč/den, další lektorské potřeby dle dohody Storno podmínky: Zrušení akce 7dní před konáním je bez storna poplatku. Zrušení akce 6 a méně dní před konáním storno poplatek 50%. Pronájmy jsou možné od pondělí do pátku mezi 8 a 18 hod. V případě Vašeho zájmu o rezervaci nám zašlete Vaši žádost na e-mail servis@portus.cz. Ozveme se Vám obratem zpět, potvrdíme termín a doladíme všechny detaily.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Praha, pronájem Praha, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, komerční Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Praha bez realitky, Uruguayská 178/5 Praha, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 120 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/inzerat-utulna-variabilni-skolici-mistnost-na-vinohradech-k-pronajmu.

Pro více informací kontaktujte Tereza Mokrošová (soukromý inzerent), e-mail: servis@portus.cz, telefon: 261217671. Inzerát byl aktualizován dne 14.01.2019.

Fotogalerie: Inzerát Útulná variabilní školící místnost na Vinohradech k pronájmu - pronájem komerční 21 m2 Uruguayská 178/5 Praha

 Inzerát Útulná variabilní školící místnost na Vinohradech k pronájmu 1 Inzerát Útulná variabilní školící místnost na Vinohradech k pronájmu 2 Inzerát Útulná variabilní školící místnost na Vinohradech k pronájmu 3