Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. - nabídka prodeje bytu 230 m2

Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku.
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Canazei (TN), Italia, Canazei (TN)
  • Velikost: 4+kk, 230 m2
  • Aktualizace inzerátu: 23.01.2017
  • Cena: 20 265 750 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

V severní Itálii, Trentino a nedaleko nejvýznamnějších lyžařských svazích Alp, do prodeje prestižní byt v řadových domech. Perfektní poloha, ve vysokohorském prostředí nejvíce fascinující a nejlépe vybavené v Itálii, v obci Canazei je bytový dům je ve výborném stavu, na čtyřech úrovních, celkem 230 metrů čtverečních v přízemí jsou vchod, obývací pokoj, předsíň, vnitřní schodiště a velká kuchyň. V prvním patře jsou tři ložnice s balkonem, koupelna s vanou a sprchovým koutem. Ve druhém patře se nachází v podkroví, stejně jako větší místnosti nebo prostoru pro volný čas. V suterénu je kotelna, místnost koupelnové prádlo, sklep a garážové stání, to vše s interním a externím vstupem do domu. V bytě je moderní technické zázemí, ústřední topení a dobrou tepelnou izolaci. Postaven v okolí se nachází mnoho veřejné a městské služby zařízení. Bolzano letiště je padesát kilometrů. Vynikající automobilovou a pěší dostupnost.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Italia, Canazei (TN), prodej Italia, Canazei (TN), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Canazei (TN), byt Italia, Canazei (TN), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Italia, Canazei (TN) od realitky, Canazei (TN) Italia, Canazei (TN), byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Italia, Canazei (TN). Požadovaná cena nemovitosti je 20 265 750 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/italie-region-trentino-byt-v-lyzarskem-stredisku.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 23.01.2017.

Fotogalerie: Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. - prodej byt 4+kk, 230 m2 Canazei (TN) Italia, Canazei (TN)

Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 1 Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 2 Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 3 Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 4 Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 5 Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 6 Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 7 Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 8 Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 9 Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 10 Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 11 Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 12 Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 13 Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. 14

Umístění na mapě: Itálie Region Trentino byt v lyžařském středisku. - prodej byt 4+kk, 230 m2 Canazei (TN) Italia, Canazei (TN)