Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci - nabídka prodeje domu 210 m2

Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Wolkerova, Zlaté Hory
  • Velikost: 4+1 a větší, 210 m2
  • Aktualizace inzerátu: 24.08.2021
  • Cena: 3 450 000 Kč
  • Kontakt: Ladislav Job
  • E-mail: ladislavjob@seznam.cz
  • Telefon: 777800205

Předmětem nabídky je koncový řadový rodinný dům 5+1 s pultovou střechou, dvěma nadzemními a jedním podzemním podlažím, s napojením na kompletní inženýrské sítě, užívaný od roku 1975 na základě kolaudačního rozhodnutí. Předmětná nemovitost s využitím jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci je umístěná spolu se svým příslušenstvím v klidové zástavbě stávajících rodinných vilek na Wolkerové ulici ve Zlatých Horách v rekreační oblasti Jeseníků s dobrou dopravní dostupností, železnice, bus, auto a stávající občanskou vybaveností, městský úřad, detašovaná pracoviště jednotlivých úřadů, škola, školka, zdravotní středisko, pošta, banka, restaurace, apod. Rodinný dům obsahuje : a) v PP - garáž, prádelnu, kotelnu a sklepní místnost s využitím jako spižírna b) v I.NP - zádveří, chodbu se schodištěm, kuchyň, jídelnu, pokoj a WC c) v II.NP - chodbu, tři pokoje, koupelnu a WC Řadový rodinný dům je postaven z tradičních stavebních materiálů, základy betonové s izolací proti zemní vlhkosti, obvodové zdivo z pórobetonových tvárnic Siporex, dělící příčky cihelné, okna nová plastová, vnitřní omítky štukové vápenné, podlahy v obytných místnostech vlysy, ostatní dlažba, stropy v přízemí betonové, ostatní dřevěné spalné, klempířské prvky z pozinkovaného plechu, střecha pultová s tepelně izolačními vrstvami, krytá těžkou lepenkou IPA. Celoroční příjezd je ze stávající místní komunikace, vytápění ústřední z plynovým zdrojem tepla, rozvod teplé a studené vody, elektrická energie světelná i motorová, městská voda a kanalizace, solární panely pro ohřev teplé vody. Nemovitost je pravidelně udržovaná, nevykazuje zjevné technické závady ( např. vlhkost, nebo statické narušení) ovlivňující její životnost a je ve velmi dobrém stavebně technickém stavu odpovídající jejímu stáří. Nedílnou součástí rodinného domu je dřevěný přístřešek s pultovou střechou, s využitím jako sklad palivového dřeva přistavěný k jižní části domu, dále samostatně stojící přízemní podsklepená budova s jednoplášťovou pultovou střechou a vlastní studnou, budova s vnitřní elektroinstalací je členěna na zastřešenou letní terasu a sklad zahradního nářadí. Oplocená zahrada se vzrostlými ovocnými stromy a s rozvodem vody z vlastní studny o celkové výměře 1033 m2 je dělená na odpočinkovou, užitkovou a hospodářskou část pro chov drobného hospodářského zvířectva.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Zlaté Hory, prodej Zlaté Hory, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Zlaté Hory, dům Zlaté Hory, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Zlaté Hory bez realitky, Wolkerova Zlaté Hory, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Zlaté Hory. Požadovaná cena nemovitosti je 3 450 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/jeseniky-rd-k-bydleni-i-rekreaci.

Pro více informací kontaktujte Ladislav Job (soukromý inzerent), e-mail: ladislavjob@seznam.cz, telefon: 777800205. Inzerát byl aktualizován dne 24.08.2021.

Fotogalerie: Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci - prodej dům 4+1 a větší, 210 m2 Wolkerova Zlaté Hory

Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 1 Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 2 Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 3 Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 4 Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 5 Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 6 Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 7 Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 8 Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 9 Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 10 Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 11 Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 12 Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 13 Jeseníky - RD k bydlení i rekreaci 14