K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km - nabídka prodeje domu 4775 m2

K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Litomyšl
  • Velikost: 4+1 a větší, 4775 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.05.2018
  • Cena: 5 600 000 Kč
  • Kontakt: Dvořák Milan
  • E-mail: mild@email.cz
  • Telefon: -

K bydlení i k podnikání areál ojedinělého prostorného domu (zvaného NA NEBESÍCH) v měšťanském stylu po rekonstrukci a rozsáhlých upravených zahrad (pozemky 4775m2) s vysvěcenou kapličkou, atd., v atraktivní lokalitě 3 km od zámku v Litomyšli, v obci Němčice. Uzavřený dvůr, spousta místa, místností i vychytávek, vše zařízené, s odpovídajícím zázemím (např. 8 koupelen, 15WC). Nejdříve se podívejte pro info, fotky, videa na náš FB nebo www.nanebesich.info. Realitky nevolat. Pouze pro zájemce se zajištěnými financemi. Při seriozním jednání dohoda.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Litomyšl, prodej Litomyšl, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Litomyšl, dům Litomyšl, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Litomyšl bez realitky, Litomyšl, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Litomyšl. Požadovaná cena nemovitosti je 5 600 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/k-bydleni-i-k-podnikani-areal-ojedineleho-domu-litomysl-3km.

Pro více informací kontaktujte Dvořák Milan (soukromý inzerent), e-mail: mild@email.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 08.05.2018.

Fotogalerie: K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km - prodej dům 4+1 a větší, 4775 m2 Litomyšl

K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km 1 K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km 2 K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km 3 K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km 4 K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km 5 K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km 6 K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km 7 K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km 8 K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km 9 K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km 10 K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km 11 K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km 12

Umístění na mapě: K bydlení i k podnikání areál ojedinělého domu Litomyšl 3km - prodej dům 4+1 a větší, 4775 m2 Litomyšl