K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 36 m2

K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Zeměchy
  • Velikost: 1+kk, 36 m2
  • Aktualizace inzerátu: 15.06.2021
  • Cena: 350 000 Kč
  • Kontakt: Petra Řepová
  • E-mail: chatazemechy@seznam.cz
  • Telefon: +420605605703506

Nabízím k prodeji dřevěnou podsklepenou chatu na pronajatém pozemku v zahrádkářské kolonii v obci Zeměchy 2 km od Kralup nad Vltavou. Chata + prosklená veranda a uzamykatelná kůlna na nářadí. Nízké patro s oknem po vhodné úpravě další obyvatelný prostor. Užitný prostor cca 36m2. Dole obytná místnost, (vybavení 2 postele, skříň, stůl a stolek, kamna Pohoda) a oddělený kuchyňský kout (plynový sporák). Venku suché WC případně chemické v kůlně. Oplocený pozemek o rozloze 400 metrů je v pronájmu. Celkové roční poplatky 3.700 Kč. Jedná se o možném odkupu pozemků. Do chaty zatím není zavedena elektřina. Voda užitková, pitná cca 5 minut chůze. Vedlejší kolonie má pitnou vodu z obce i elektřinu. Pozemek rovný, oplocený, upravený, větší část travnatá. Vzrostlé ovocné stromy (třešeň jabloň, švestka). Ohniště a zahradní gril. Vhodné pro rodinu s dětmi. Ve vesnici obchod s potravinami, drogérií a hospoda, autobusová a vlaková zastávka. V případě dotazů sms, email nebo volejte. RK prosím nevolat !!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Zeměchy, prodej Zeměchy, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Zeměchy, rekreační Zeměchy, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Zeměchy bez realitky, Zeměchy, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Zeměchy. Požadovaná cena nemovitosti je 350 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/k-prodeji-chata-zemechy-u-kralup-nad-vltavou.

Pro více informací kontaktujte Petra Řepová (soukromý inzerent), e-mail: chatazemechy@seznam.cz, telefon: +420605605703506. Inzerát byl aktualizován dne 15.06.2021.

Fotogalerie: K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou - prodej rekreační 1+kk, 36 m2 Zeměchy

K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou 1 K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou 2 K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou 3 K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou 4 K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou 5 K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou 6 K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou 7 K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou 8 K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou 9 K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou 10 K prodeji chata Zeměchy u Kralup nad Vltavou 11