K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. - nabídka pronájmu bytu 110 m2

 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě.
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: El kawther, Hurghada
 • Velikost: 2+kk, 110 m2
 • Aktualizace inzerátu: 19.08.2023
 • Cena: 6 000 Kč
 • Kontakt: Amazing Home s.r.o. realitní kancelář
 • E-mail: amazinhome@post.cz
 • Telefon: +420606983026

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. Apartmán o dvou pokojích je kompletně zařízen moderním nábytkem. Disponuje třemi klimatizačními jednotkami, wifi připojením, filtrem vody o sedmi úrovních. Byt se nachází v bytovém domě v El Kawther před supermarketem metra, 3 minuty chůze od hotelu Mamsha a hotelu Sindab. Poblíž apartmánu se dále nachází Al kawther Hospital a Mozalika Restaurant. Byt není vhodný pro rodinu s dětmi a majitele s domácími mazlíčky. Měsíční nájemné 250,- euro .Elekřinu na kartu si hradí podnájemník sám. Majitel si vyhrazuje právo posledního výběru zájemce.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Hurghada, pronájem Hurghada, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Hurghada, byt Hurghada, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Hurghada od realitky, El kawther Hurghada, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Hurghada. Požadovaná cena nemovitosti je 6 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/k-pronajmu-krasny-kompletne-moderne-zarizeny-apartman-v-el-kawther-v-hurghade.

Pro více informací kontaktujte Amazing Home s.r.o. realitní kancelář (makléř / RK), e-mail: amazinhome@post.cz, telefon: +420606983026. Inzerát byl aktualizován dne 19.08.2023.

Fotogalerie: K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. - pronájem byt 2+kk, 110 m2 El kawther Hurghada

 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 1 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 2 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 3 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 4 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 5 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 6 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 7 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 8 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 9 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 10 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 11 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 12 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 13 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 14 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 15 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 16 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 17 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 18 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 19 K pronájmu krásný kompletně moderně zařízený apartmán v EL Kawther v Hurghadě. 20