Kancelář, polyfunkční budova IBC, Brno, ul. Příkop - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 26 m2

Kancelář, polyfunkční budova IBC, Brno, ul. Příkop
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Příkop, Brno
  • Velikost: 26 m2
  • Aktualizace inzerátu: 02.03.2020
  • Cena: 6 050 Kč
  • Kontakt: Irena Simona Kubová
  • E-mail: irena.kubova@iskgroup.cz
  • Telefon: 774 937 774

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem kanceláře v polyfunkční budově v centru Brna - IBC Příkop. Kancelář o rozloze 25,57m2. Možnost pronájmu dvou kanceláří. Vybavení kanceláře lze přizpůsobit dle potřeb nájemce. K dispozici je také kuchyňka, venkovní terasa pro kuřáky, sociální zázemí. Podlahy jsou kryty zátěžovým kobercem, okna plastová. Dveře dýhované s obložkovými zárubněmi. Vytápění je ústřední ze společné kotelny budovy. Ve všech místnostech jsou provedeny datové rozvody. Toalety dámské i pánské. Velmi klidné pracovní prostředí. V budově je recepce, jídelna, kavárna, italská restaurace s denním menu, copycentrum, lékaři, právníci, notáři, potraviny, pošta, čistírna, papírnictví a další obchody. Budovu spojuje s centrem Brna lávka - 3min do centra. Parkování je možné před budovou, za budovou, lze využit i podzemní garáže kde je myčka a benzinová stanice. Cena za pronájem kanceláře - nájem - 5.000,-Kč + DPH (6.050,-Kč), zálohy na služby 1.600,-Kč neplatí se DPH, jistota 7.650,-Kč + provize RK. V případě dalších dotazů volejte na 774937774, irena.kubova@iskgroup.cz.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Brno, pronájem Brno, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Brno, komerční Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Brno od realitky, Příkop Brno, komerční od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 6 050 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/kancelar-polyfunkcni-budova-ibc-brno-ul-prikop.

Pro více informací kontaktujte Irena Simona Kubová (makléř / RK), e-mail: irena.kubova@iskgroup.cz, telefon: 774 937 774. Inzerát byl aktualizován dne 02.03.2020.

Fotogalerie: Kancelář, polyfunkční budova IBC, Brno, ul. Příkop - pronájem komerční 26 m2 Příkop Brno

Kancelář, polyfunkční budova IBC, Brno, ul. Příkop 1 Kancelář, polyfunkční budova IBC, Brno, ul. Příkop 2 Kancelář, polyfunkční budova IBC, Brno, ul. Příkop 3 Kancelář, polyfunkční budova IBC, Brno, ul. Příkop 4 Kancelář, polyfunkční budova IBC, Brno, ul. Příkop 5 Kancelář, polyfunkční budova IBC, Brno, ul. Příkop 6

Umístění na mapě: Kancelář, polyfunkční budova IBC, Brno, ul. Příkop - pronájem komerční 26 m2 Příkop Brno