Kateřinky u Liberce - nabídka prodeje pozemku 3482 m2

Kateřinky u Liberce
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: ul. Jedlová, Liberec
  • Velikost: 3482 m2
  • Aktualizace inzerátu: 16.02.2021
  • Cena: 1 990 000 Kč
  • Kontakt: Zdeněk Pospíchal
  • E-mail: zd.pospichal@icloud.com
  • Telefon: 739358488

Nabízím k prodeji, nebo k jakémukoli hospodářskému využití pozemek na okraji Liberce a CHKO Jizerské hory v klidné zóně. Jednu hranici pozemku tvoří les, svažitý pozemek, kde dolní hranicí je říčka Černá Nisa. Pozemek je v současné době neudržovaný. Místo je nejvhodnější pro stavbu samostatného domu. Je zde možnost chovu domácích zvířat nebo rekreace. Ideální pro milovníky přírody. Na pozemku lze postavit rodinný dům, kromě toho zde může být zřízena i drobná provozovna, prodejna nebo restaurace, hotel penzion nebo hostel do kapacity 40 lůžek. Také zde může být kostel nebo kaple, nebo jiné kulturní zařízení, stavba pro sociální účely nebo sportoviště, popřípadě zahrádkářská kolonie. V docházkové vzdálenosti, je restaurace zastávka MHD. V dosahu 10 min. autem rekreační střediska Jizerských hor Rudolfov a Bedřichov. V místě není veřejný vodovod ani kanalizace Uvedená cena je po odečtení všech poplatků provizí a daní.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Liberec, prodej Liberec, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Liberec, pozemek Liberec, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Liberec bez realitky, ul. Jedlová Liberec, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Liberec. Požadovaná cena nemovitosti je 1 990 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/katerinky-u-liberce.

Pro více informací kontaktujte Zdeněk Pospíchal (soukromý inzerent), e-mail: zd.pospichal@icloud.com, telefon: 739358488. Inzerát byl aktualizován dne 16.02.2021.

Fotogalerie: Kateřinky u Liberce - prodej pozemek 3482 m2 ul. Jedlová Liberec

Kateřinky u Liberce 1 Kateřinky u Liberce 2 Kateřinky u Liberce 3 Kateřinky u Liberce 4

Umístění na mapě: Kateřinky u Liberce - prodej pozemek 3482 m2 ul. Jedlová Liberec