Komerční nemovitost, Netolice - nabídka prodeje komerční nemovitosti 1152 m2

Komerční nemovitost, Netolice
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Mírové náměstí, Netolice
  • Velikost: 4+1 a větší, 1152 m2
  • Aktualizace inzerátu: 02.07.2018
  • Cena: 4 999 000 Kč
  • Kontakt: Luba Davison
  • E-mail: info@resortpr.cz
  • Telefon: 606957505

Nabízíme ke koupi výjimečnou nemovitost nacházející se přímo na náměstí města Netolice. Proběhla zde částečná rekonstrukce (r. 2007 nová střecha, fasáda na přední straně). V přízemí jsou dva nebytové prostory (30m2 a 49m2) s výlohami na náměstí, dále soc. zařízení, 2 apartmány a skladové prostory. V 1. patře jsou 4 apartmány s vlastní koupelnou, WC a kuchyňským koutem. Dále společné prostory, knihovna a další dva apartmány, které nejsou dokončené. Nemovitost má prostornou půdu a je podsklepena. Jedná se o skvělou investiční příležitost v historickém centru Netolic. Objekt je nemovitou kulturní památkou. Voda obecní, vytápění lokální na tuhá paliva. Objekt je možné využít na komerční účely i bydlení. Cena včetně provize a poplatků. Pro zájemce zajistíme výhodné financování hypotečním úvěrem.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Netolice, prodej Netolice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Netolice, komerční Netolice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Netolice od realitky, Mírové náměstí Netolice, komerční od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Netolice. Požadovaná cena nemovitosti je 4 999 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/komercni-nemovitost-netolice.

Pro více informací kontaktujte Luba Davison (makléř / RK), e-mail: info@resortpr.cz, telefon: 606957505. Inzerát byl aktualizován dne 02.07.2018.

Fotogalerie: Komerční nemovitost, Netolice - prodej komerční 4+1 a větší, 1152 m2 Mírové náměstí Netolice

Komerční nemovitost, Netolice 1 Komerční nemovitost, Netolice 2 Komerční nemovitost, Netolice 3 Komerční nemovitost, Netolice 4 Komerční nemovitost, Netolice 5 Komerční nemovitost, Netolice 6 Komerční nemovitost, Netolice 7 Komerční nemovitost, Netolice 8

Umístění na mapě: Komerční nemovitost, Netolice - prodej komerční 4+1 a větší, 1152 m2 Mírové náměstí Netolice