komerční prostory - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 65 m2

komerční prostory
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: divácká, šitbořice
  • Velikost: 2+kk, 65 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.05.2017
  • Cena: 1 000 000 Kč
  • Kontakt: marek psota
  • E-mail: psota71@seznam.cz
  • Telefon: 606544505

Najde se někdo, kdo by měl zájem pomoc a zároven začít podnikat?. Jedná se o Vaši návratnou investici, nebráním se i možné vzájemné spolupráci. Kvůli vážným osobním a rodinným problémům zaviněné vlastní vinou nabízím možnost k podnikání v našich komerčních prostorech. Prostory cca 60m2 jsou samostatnou součástí rodinného domu v Jihomoravském kraji, okresu Břeclav, spádová obec 25 km od Brna, Břeclavi a Hodonína. Tyto prostory jsou vhodné k různým účelům, tj. Obchodním, zdravotnickým, společenským, kancelářským či ostatním službám. Aktuálně jsou prostory využívány dlouhodobě (8let) jako Lékárna. Bohužel kvůli špatné momentální životní situaci nabízím uvedené prostory k jinému či stejnému využití. Podmínkou ke vzájemné spolupráci či Vašeho případného podnikání je jednorázová investice z Vaší strany a to částkou 1 000 000 ,- , což znamená nájem cca na 8 let dopředu a to z již už uvedených vážných rodinných komplikací. Pro případné zájemce sdělím bližší informace na: -tel. Čísle : 606 544 505 -emailu : Psota71@seznam.cz

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční šitbořice, pronájem šitbořice, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí šitbořice, komerční šitbořice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční šitbořice bez realitky, divácká šitbořice, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční šitbořice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/komercni-prostory-2.

Pro více informací kontaktujte marek psota (soukromý inzerent), e-mail: psota71@seznam.cz, telefon: 606544505. Inzerát byl aktualizován dne 06.05.2017.

Fotogalerie: komerční prostory - pronájem komerční 2+kk, 65 m2 divácká šitbořice

Umístění na mapě: komerční prostory - pronájem komerční 2+kk, 65 m2 divácká šitbořice