Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2 - nabídka pronájmu bytu 97 m2

Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Trojicka 9, Nove Mesto
  • Velikost: 3+1, 97 m2
  • Aktualizace inzerátu: 13.05.2020
  • Cena: 24 500 Kč
  • Kontakt: INGRID Kuzmiakova
  • E-mail: ik@iveritas.eu
  • Telefon: +420777256948

Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2 - Nové Město , jeden blok od řeky Vltavy ( Náplavky ), ulice od stanice metra Karlovo náměstí . Skvělá lokalita, deset minut pěšky od Václavského náměstí a Národního divadla , botanická zahrada a Vyšehrad poblíž . Zařízený byt 3 + 1, 2 ložnice a 2 koupelny, 95 m2 , vysoké stropy , nová dřevěná okna . Dlažba a dřevěné podlahy v celém bytě. Velká kuchyňská linka s kvalitními spotřebiči včetně myčky nádobí . Spousta úložného prostoru . Nábytek na míru, jídelní stůl + židle, obývací pokoj zařízen francouzským nábytkem. Italská kožená pohovka a křeslo v obyvačce . Hlavní ložnice s manželskou postelí a vestavěnou skříňi . Dvě velké skříně ve vstupní hale. Pračka a sušička Miele. Poplatky orientativné, dle spotřeby. Výtah v budově. K dispozici od 1.6.2020 Přímo od majitele.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Nove Mesto, pronájem Nove Mesto, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Nove Mesto, byt Nove Mesto, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Nove Mesto bez realitky, Trojicka 9 Nove Mesto, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Nove Mesto. Požadovaná cena nemovitosti je 24 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/kompletne-zarizeny-krasny-slunny-byt-k-pronajmu-na-praze-2.

Pro více informací kontaktujte INGRID Kuzmiakova (soukromý inzerent), e-mail: ik@iveritas.eu, telefon: +420777256948. Inzerát byl aktualizován dne 13.05.2020.

Fotogalerie: Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2 - pronájem byt 3+1, 97 m2 Trojicka 9 Nove Mesto

Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2 1 Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2 2 Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2 3 Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2 4 Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2 5 Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2 6 Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2 7 Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2 8 Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2 9 Kompletně zařízený, krásný , slunný byt k pronájmu na Praze 2 10