Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk v Kunovicích - nabídka prodeje bytu 86 m2

Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk v Kunovicích
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Kunovice
  • Velikost: 4+kk, 86 m2
  • Aktualizace inzerátu: 02.10.2023
  • Cena: 6 600 000 Kč
  • Kontakt: Jitka Žlábková
  • E-mail: jitkazlabkova@seznam.cz
  • Telefon: +420774545897

Nabízím k prodeji kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk v Kunovicích (okres Uherské Hradiště).

Dům se nachází ve slepé ulici a k dispozici má parkování přímo před vchodem. Prostorná zahrada nabízí možnost grilování s rodinou či využití pro aktivity s dětmi. Dále se zde nachází otevřená, plně vybavená kuchyň s obývacím pokojem, ve které je prosklený krb, který navodí úžasnou atmosféru a zároveň zajistí teplo domova skrz vzduchotechniku rozvedenou do všech místností. Jako sekundární zdroj tepla slouží také podlahové topení. Velkou výhodou jsou 3 samostatné, neprůchozí pokoje.
Součástí je taky prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem, která je díky světlíku přes den stále prosvětlená.
Hlavní chodbou, která rozděluje dům a je v ní vestavěná skříň pro úschovu obuvi a sezónního oblečení, se dostanete až na zahradu. 
Na zahradě k domu navazuje přístavba, která obsahuje další tři místnosti včetně sklepa. Dále je zde pergola momentálně využívána pro úschovu dřeva a veranda ze zámkové dlažby pro posezení podél celé zadní strany domu přístupná jak z obývacího pokoje tak z jedné z ložnic. K dispozici je i půda, která nabízí velké skladovací prostory, případně prostory pro vybudování dalších obytných místností. 
 Dům je napojen na městský vodovodní řád, elektřinu i odpady. Ihned k nastěhování. Plocha užitná 86 m2 Plocha pozemku 327 m2 Plocha dílen 17 m2 Sklep 6 m2 
Cena: 6 600 000 CZK V případě zájmu volejte: +420 774 545 897 nebo pište na email: jitkazlabkova@seznam.cz

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Kunovice, prodej Kunovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kunovice, byt Kunovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Kunovice bez realitky, Kunovice, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Kunovice. Požadovaná cena nemovitosti je 6 600 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/kompletne-zrekonstruovany-rodinny-dum-4-kk-v-kunovicich.

Pro více informací kontaktujte Jitka Žlábková (soukromý inzerent), e-mail: jitkazlabkova@seznam.cz, telefon: +420774545897. Inzerát byl aktualizován dne 02.10.2023.

Fotogalerie: Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk v Kunovicích - prodej byt 4+kk, 86 m2 Kunovice

Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk v Kunovicích 1 Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk v Kunovicích 2 Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk v Kunovicích 3 Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk v Kunovicích 4 Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk v Kunovicích 5 Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk v Kunovicích 6 Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk v Kunovicích 7 Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk v Kunovicích 8