Krásné výukové prostory v centru Brna - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 180 m2

Krásné výukové prostory v centru Brna
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Kounicova , Brno
  • Velikost: 180 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.02.2022
  • Cena: 250 Kč
  • Kontakt: Jiří Nepustil
  • E-mail: info@njs.cz
  • Telefon: 733644400

Nabízíme k pronájmu krásné výukové prostory v centru Brna. Možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. Možnost částečného pronájmu pouze v určené dny a časy. Prostory jsou rozděleny na 4 samostatné učebny různých velikostí (s kapacitou od 12 osob do 22 osob) s vlastním sociálním zařízením. Pronajímané prostory lze využít pro uspořádání kurzů, seminářů, školení, ale i dalších aktivit. Každá učebna je vybavena stoly, které lze uzpůsobit potřebám výuky, odpovídajícím počtem židlí, tabulí. Všechny naše učebny mají okna i klimatizaci. Pronajímané prostory se nachází v centru Brna na ulici Kounicova. V blízkém okolí jsou restaurace, cukrárna i supermarket k zajištění občerstvení. K budově se pohodlně dostanete MHD, v přilehlých ulicích je možnost parkování. Prostory lze pronajmout dlouhodobě za zvýhodněnou cenu či jednorázově jak na všední dny, tak víkendy. Cena pronájmu zahrnuje: - moderní prostory přímo v centru Brna - Wi-Fi - dataprojektor - bílá tabule (v případě zájmu za příplatek fixy) Virtuální prohlídka učeben: https://www.njs.cz/virtualni-prohlidka Ceny pronájmu: Orientační ceny naleznete níže. Konečnou cenu může ovlivnit délka aktuálního pronájmu, období či délka spolupráce. 1 až 3 hod - 250 Kč/hod 4 až 7 hod - 200 Kč/hod 8 hod - 1500 Kč víkend/státní svátek - 270 Kč/hod Ceny jsou uvedeny bez DPH Konečnou cenu vám rádi vypočítáme na míru, stejně tak zajistíme ve vyhovujícím termínu osobní prohlídku učeben, kdy si můžete vybrat tu nejvhodnější pro Vaše potřeby.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Brno, pronájem Brno, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brno, komerční Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Brno bez realitky, Kounicova Brno, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 250 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/krasne-vyukove-prostory-v-centru-brna.

Pro více informací kontaktujte Jiří Nepustil (soukromý inzerent), e-mail: info@njs.cz, telefon: 733644400. Inzerát byl aktualizován dne 18.02.2022.

Fotogalerie: Krásné výukové prostory v centru Brna - pronájem komerční 180 m2 Kounicova Brno

Krásné výukové prostory v centru Brna 1 Krásné výukové prostory v centru Brna 2 Krásné výukové prostory v centru Brna 3 Krásné výukové prostory v centru Brna 4 Krásné výukové prostory v centru Brna 5 Krásné výukové prostory v centru Brna 6 Krásné výukové prostory v centru Brna 7 Krásné výukové prostory v centru Brna 8