krásný byt se zahradou v historickém domě - nabídka pronájmu bytu 68 m2

krásný byt se zahradou v historickém domě
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Na Petrine, Kolín
  • Velikost: 2+kk, 68 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.09.2017
  • Cena: 11 500 Kč
  • Kontakt: sabina haskova
  • E-mail: sabcahasis@seznam.cz
  • Telefon: 777012068

BYT 3 +kk Kolín, Na Petříně 11 500 Kč poplatky cca 2000 Kč Zcela výjimečný charismatický byt, zařízený kombinací starožitného nábytku, svébytných uměleckých předmětů a moderních doplňků. Byt se nachází v přízemí unikátního historického domu postaveného architektem Kříčkou v roce 1913. Dům je autorovým pozdním projektem a vyznačuje se originální estetikou, konkrétně jeho asymetrické uspořádání. Na tehdejší dobu neobvyklá cihlová fasáda, k níž se z každé strany připojuje polygonální altán připomínající věž, postavenou z kamenných kvádříků a bosovanou cihlami. Atiku tvoří ozdobný cihlový ornament podobný krajce. Vzdálenost od historického centra Kolína je pouhých 5 min chůze. 10 minut vlakové spoje Praha, Kutná Hora, Pardubice. Interiér bytu tvoří světlá kuchyň zařízená v kombinaci moderního designu a masivního dřeva a je plně vybavená luxusními spotřebiči je otevřena do obývací místnosti s přímým přístupem na terasu a zahradu. Dále se zde nachází prostorná ložnice se zimní zahradou. Moderní koupelna s rohovou vanou a oddělená místnost s toaletou. Prostorná slunná koupelna je přístupná jak ze vstupní haly, tak i z obývacího pokoje. Byt je také možné pronajmout nezařízen nebo částečně, vše na dohodě s majitelem. Nájem činí 11 500 Kč/za měsíc + Poplatky cca 2 000 Kč (zahrnují elektřinu, plyn, údržbu zahrady)

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Kolín, pronájem Kolín, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kolín, byt Kolín, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Kolín bez realitky, Na Petrine Kolín, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Kolín. Požadovaná cena nemovitosti je 11 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/krasny-byt-se-zahradou-v-historickem-dome.

Pro více informací kontaktujte sabina haskova (soukromý inzerent), e-mail: sabcahasis@seznam.cz, telefon: 777012068. Inzerát byl aktualizován dne 18.09.2017.

Fotogalerie: krásný byt se zahradou v historickém domě - pronájem byt 2+kk, 68 m2 Na Petrine Kolín

krásný byt se zahradou v historickém domě 1 krásný byt se zahradou v historickém domě 2 krásný byt se zahradou v historickém domě 3 krásný byt se zahradou v historickém domě 4 krásný byt se zahradou v historickém domě 5 krásný byt se zahradou v historickém domě 6 krásný byt se zahradou v historickém domě 7 krásný byt se zahradou v historickém domě 8 krásný byt se zahradou v historickém domě 9

Umístění na mapě: krásný byt se zahradou v historickém domě - pronájem byt 2+kk, 68 m2 Na Petrine Kolín