Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ - nabídka prodeje domu 875 m2

Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Svojetice
  • Velikost: 4+kk, 875 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.04.2020
  • Cena: 8 900 000 Kč
  • Kontakt: Miroslava Táborská
  • E-mail: realitytaborska@email.cz
  • Telefon: 724299880

NEVÁHEJTE S KOUPÍ PĚKNÉHO BYDLENÍ. V zastoupení majitele Vám nabízím k prodeji pěkný, plně vybavený dům kvalitním nábytkem typu bungalov 4 + kk se zastavěnou plochou 127m2, podlahovou plochou 104 m2 a celkovým pozemkem 875 m2 v obci Svojetice, okres Praha - východ. Dům byl zkolaudován v roce 2014, je napojen na obecní vodovodní řad a tlakovou kanalizaci. Postaven je z Ytongu se zateplením, valbová střecha z betonových tašek, plastová okna. Na pozemku je také vybudovaná velká jímka, kterou je možné v případě poruchy kanalizace používat. Dispozice: obývací pokoj s krbovými kamny je otevřen do kuchyně (Sykora) se spotřebiči zn. Bosch a se vstupem na terasu, další tři pokoje (ložnice s vestavěnými skříněmi), koupelna s vanou, sprchovacím koutem a WC, oddělené WC s umývadlem a bidetovou sprškou, technická místnost a komora. Na prostorné půdě je možné vybudovat další dva pokoje, se kterými se původně počítalo a je zde připravenost. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem voda - vzduch do podlahového topného systému. V domě je bezpečnostní zařízení, které je možné připojit na pult bezpečnostní ochrany. Na krásné vzrostlé zahradě s dostatkem soukromí je umístěn bazén se zastřešením s životností 40 - 50 let, technologie slané vody, vytápění bazénu tepelným čerpadlem. Na zahradě se dále nachází zahradní domek o velikosti 2,5 x 3,5 m. U domu je jedno kryté stání pro jedno auto a dostatečně velká zpevněná plocha pro min. další dvě auta, vjezdová brána je automatická na dálkové ovládání. Obec Svojetice je známá svou krásnou okolní přírodou. V obci je školka a obchod s potravinami, další občanskou vybavenost najdete v 3km vzdálené obci Mukařov, kde se nachází školky, škola, pošta, supermarket Penny, lékař, zubní lékař, veterina apod. V dojezdové vzdálenosti 6 km se nachází město Říčany, které bylo oceněno jako nejlepší město pro život v roce 2018. Zde se taktéž nachází kompletní občanská vybavenost. Do Prahy se dostane za cca 30 minut autem. O vybavení domu je možné jednat. Měsíční náklady na provoz domu (elektrika, vodné a stočné, satelitní televize od FreeSat) celkem 3700,- Kč. Internet zdarma. Srdečně Vás spolu s majitelem zveme na prohlídku.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Svojetice, prodej Svojetice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Svojetice, dům Svojetice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Svojetice od realitky, Svojetice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Svojetice. Požadovaná cena nemovitosti je 8 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/kvalitni-prizemni-rd-4-kk-se-zahradou-a-bazenem-svojetice-praha-vychod.

Pro více informací kontaktujte Miroslava Táborská (makléř / RK), e-mail: realitytaborska@email.cz, telefon: 724299880. Inzerát byl aktualizován dne 21.04.2020.

Fotogalerie: Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ - prodej dům 4+kk, 875 m2 Svojetice

Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 1 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 2 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 3 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 4 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 5 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 6 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 7 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 8 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 9 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 10 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 11 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 12 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 13 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 14 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 15 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 16 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 17 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 18 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 19 Kvalitní přízemní RD 4+kk se zahradou a bazénem, Svojetice, Praha východ 20