La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře - nabídka prodeje bytu 56 m2

La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Al Ahyiaa, Hurghada
  • Velikost: 1+kk, 56 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.08.2023
  • Cena: 460 000 Kč
  • Kontakt: Amazing Home s.r.o. realitní kancelář
  • E-mail: amazinhome@post.cz
  • Telefon: +420606983026

Nabízíme prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře. Dům Lavie se nachází v oblasti Al Ahia Back of Turtless beach resort. Prodáváme zde apartmány s výměrou od 58m2 do 143m2 . Dispozice nabízejí 1, 2 a 3 ložnicové byty s výhledem na bazén i na moře. Ceny apartmánů se pohybují dle dispozic. Příklad: apartmán v přízemí 58m2,1 ložnice s výhledem na bazén 19.000,-Euro. Maintenance 8% z kupní ceny . Energie na kartu.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Hurghada, prodej Hurghada, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Hurghada, byt Hurghada, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Hurghada od realitky, Al Ahyiaa Hurghada, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Hurghada. Požadovaná cena nemovitosti je 460 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/la-via-hurghada-prodej-apartmanu-v-dome-s-vytahem-bazenem-a-vyhledem-na-more.

Pro více informací kontaktujte Amazing Home s.r.o. realitní kancelář (makléř / RK), e-mail: amazinhome@post.cz, telefon: +420606983026. Inzerát byl aktualizován dne 19.08.2023.

Fotogalerie: La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře - prodej byt 1+kk, 56 m2 Al Ahyiaa Hurghada

La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 1 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 2 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 3 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 4 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 5 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 6 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 7 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 8 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 9 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 10 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 11 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 12 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 13 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 14 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 15 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 16 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 17 La Via Hurghada - prodej apartmánů v domě s výtahem, bazénem a výhledem na moře 18