Lukrativní stavební pozemek k prodeji - nabídka prodeje pozemku 1597 m2

Lukrativní stavební pozemek k prodeji
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Cílová, Horní Těrlicko
  • Velikost: 1597 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.03.2019
  • Cena: 2 250 000 Kč
  • Kontakt: Karin Ruskinová
  • E-mail: ruskinkarin@gmail.com
  • Telefon: 00420 732 791 072

Nabízíme k prodeji exkluzivní pozemek určený k individuální rodinné výstavbě. Nachází se v oblasti Horní Těrlicko okr. Karviná. Pozemek je na vyvýšeném místě s panoramatickým výhledem na pohoří Beskyd a okolní krajinu. Jedná se o klidnou lokalitu, která je v blízkosti přehrady a volnočasových aktivit s tímto spojených. Zároveň je ale v dosahu všech služeb jak ve městě Havířově, tak v hlavním městě Moravskoslezského kraje Ostravě. Pozemek je 100 procentně využitelný. Celková rozloha je 1.597 m2. Pozemek hraničí s obecní komunikací, má inženýrské sítě voda, elektřina, kanalizace. Není zatížen věcným břemenem. V případě zájmu rádi zodpovíme Vaše další dotazy.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Horní Těrlicko, prodej Horní Těrlicko, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Horní Těrlicko, pozemek Horní Těrlicko, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Horní Těrlicko bez realitky, Cílová Horní Těrlicko, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Horní Těrlicko. Požadovaná cena nemovitosti je 2 250 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/lukrativni-stavebni-pozemek-k-prodeji.

Pro více informací kontaktujte Karin Ruskinová (soukromý inzerent), e-mail: ruskinkarin@gmail.com, telefon: 00420 732 791 072. Inzerát byl aktualizován dne 12.03.2019.

Fotogalerie: Lukrativní stavební pozemek k prodeji - prodej pozemek 1597 m2 Cílová Horní Těrlicko

Lukrativní stavební pozemek k prodeji 1 Lukrativní stavební pozemek k prodeji 2 Lukrativní stavební pozemek k prodeji 3 Lukrativní stavební pozemek k prodeji 4 Lukrativní stavební pozemek k prodeji 5 Lukrativní stavební pozemek k prodeji 6 Lukrativní stavební pozemek k prodeji 7 Lukrativní stavební pozemek k prodeji 8 Lukrativní stavební pozemek k prodeji 9