Luxisni vila na jihu Portugalska - nabídka prodeje domu 259 m2

Luxisni vila na jihu Portugalska
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Branqueira, Olhos de Agua, Portugalsko
  • Velikost: 4+1 a větší, 259 m2
  • Aktualizace inzerátu: 04.12.2023
  • Cena: 41 395 000 Kč
  • Kontakt: Lucie Blaskovicova
  • E-mail: lucie.bla@predimed.pt
  • Telefon: +351915090919

Strategicky umístěná s výhledem na majestátní oceán, tato elegantní, moderní a zařízená vila se čtyřmi ložnicemi, jen co by kamenem dohodil od Albufeiry, je skutečným vizuálním mistrovským dílem a je nyní k dispozici na prodej. Vila se rozkládá na třech podlažích a nabízí velký otevřený prostor obývacího a jídelního prostoru, plně vybavenou kuchyň s přímým přístupem ven. Na této úrovni najdete tři ložnice, každá s vlastní koupelnou. Toto patro zalité slunečními paprsky má velká okna, která prosvětlují všechny pokoje. Druhé patro je výhradně věnováno luxusní hlavni master ložnici s vlastní koupelnou, vše vybavené velkorysými šatnami a vířivkami s úžasným výhledem na Atlantik. K dotvoření již tak dokonalého domu nabízí ve spodním patře a zcela nezávislý přístup plně vybavený byt s ložnicí, koupelnou a kuchyňkou. Venku nemovitost nabízí velkou zahradu s nízkou údržbou, jídelním prostorem vybaveným grilem a úžasným vyhřívaným bazénem. Tato nemovitost se nachází v klidné rezidenční čtvrti jen 5 minut jízdy od pláže Santa Eulália, a má také výhodnou polohu v blízkosti centra Albufeira a Olhos de Água, Portugalsko. Mezinárodní letiště ve Faro je 30 km. Užijte si snadný přístup k celé řadě možností, včetně restaurací, obchodů a zábavních podniků v docházkové vzdálenosti. Kromě toho je Vilamoura Marina a jeho světově proslulá golfová hřiště vzdálena pouhých 15 minut. Navštivte nás!

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Olhos de Agua, Portugalsko, prodej Olhos de Agua, Portugalsko, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Olhos de Agua, Portugalsko, dům Olhos de Agua, Portugalsko, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Olhos de Agua, Portugalsko od realitky, Branqueira Olhos de Agua, Portugalsko, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Olhos de Agua, Portugalsko. Požadovaná cena nemovitosti je 41 395 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/luxisni-vila-na-jihu-portugalska.

Pro více informací kontaktujte Lucie Blaskovicova (makléř / RK), e-mail: lucie.bla@predimed.pt, telefon: +351915090919. Inzerát byl aktualizován dne 04.12.2023.

Fotogalerie: Luxisni vila na jihu Portugalska - prodej dům 4+1 a větší, 259 m2 Branqueira Olhos de Agua, Portugalsko

Luxisni vila na jihu Portugalska 1 Luxisni vila na jihu Portugalska 2 Luxisni vila na jihu Portugalska 3 Luxisni vila na jihu Portugalska 4 Luxisni vila na jihu Portugalska 5 Luxisni vila na jihu Portugalska 6 Luxisni vila na jihu Portugalska 7 Luxisni vila na jihu Portugalska 8 Luxisni vila na jihu Portugalska 9 Luxisni vila na jihu Portugalska 10 Luxisni vila na jihu Portugalska 11 Luxisni vila na jihu Portugalska 12 Luxisni vila na jihu Portugalska 13 Luxisni vila na jihu Portugalska 14 Luxisni vila na jihu Portugalska 15 Luxisni vila na jihu Portugalska 16 Luxisni vila na jihu Portugalska 17 Luxisni vila na jihu Portugalska 18 Luxisni vila na jihu Portugalska 19 Luxisni vila na jihu Portugalska 20