Luxusní 2+kk, Praha - Prosek - nabídka prodeje bytu 68 m2

Luxusní 2+kk, Praha - Prosek
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Žitenická, Praha
  • Velikost: 2+kk, 68 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.10.2017
  • Cena: 5 750 000 Kč
  • Kontakt: Christian Grym
  • E-mail: christian@grym.cz
  • Telefon: -

Nabízíme k prodeji luxusní byt 2+kk o výměře 68 m2 a prostornou terasou v 1. NP nově vystaveného bytového komplexu na Praze 9 - Proseku. Byt se skládá ze dvou samostatně přístupných pokojů (ložnice a obýváku s kuchyní), chodby s úložnými prostory, koupelny a terasy o výměře dalších 12 m2 (plocha terasy není započítána do celkové plochy bytu). Okna bytu jsou orientována na jih a jihozápad, směrem do zahrady a přilehlého sportoviště. Byt je nově zařízen a oproti původnímu stavu je vybaven velkoryse řešenou kuchyní. K bytu náleží parkovací stání v podzemních garážích přímo dvě patra pod bytem. Měsíční náklady vč. vody, elektřiny, vytápění, fondu oprav a poplatků činí 3.450,- Kč. Bytový komplex "U Gymplu", dokončený v roce 2016, se nachází v unikátní lokalitě na pomezí Střížkova a Proseku, přímo nad Proseckými skalami, které se vyznačují působivým výhledem na celou Prahu. Jak název napovídá, bytový dům sousedí se základní školou a gymnáziem, v docházkové vzdálenosti se nachází stanice metra C Prosek a Střížkov, autobusová zastávka, supermarkety i specializované obchody, jakož i několik parků. Energetická náročnost budovy B - Velmi úsporná.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Praha, prodej Praha, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Praha od realitky, Žitenická Praha, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 5 750 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/luxusni-2-kk-praha-prosek.

Pro více informací kontaktujte Christian Grym (makléř / RK), e-mail: christian@grym.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 06.10.2017.

Fotogalerie: Luxusní 2+kk, Praha - Prosek - prodej byt 2+kk, 68 m2 Žitenická Praha

Umístění na mapě: Luxusní 2+kk, Praha - Prosek - prodej byt 2+kk, 68 m2 Žitenická Praha