Luxusní byt 5+kk v Lázních Kynžvart - nabídka prodeje bytu 118 m2

Luxusní byt 5+kk v Lázních Kynžvart
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Lázně Kynžvart
  • Velikost: 4+1 a větší, 118 m2
  • Aktualizace inzerátu: 28.08.2019
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Bohuslava Mayová
  • E-mail: mayovab@email.cz
  • Telefon: 777110873

Exluzivně nabízíme zprostředkování prodeje luxusního, mezonetového bytu v atraktivní obytné zóně - KRÁLOVSKÉ SVAHY v Lázních Kynžvart. Jedná se moderní a příjemné bydlení na okraji krásného lázeňského městečka. Výměra bytu 117,64 m2, nachází ve 4. a 5. NP cihlové novostavby s eurovýtahem. K dispozici včetně moderního zařízení, po domluvě s majiteli bytu může zůstat částečně zařízený a nebo vyklizený. Každé patro má vlastní toaletu, ve 4.NP je prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem. Z oken je ze všech stran příjemný výhled do okolí. Výhodou jsou nízké náklady na bydlení. V 1.NP se nachází hlavní bezbariérový vstup do objektu , nachází se zde prostory jako sušárna, kolárna a sklepní kóje. Bezproblémové parkování na vlastním parkovišti před objektem ( patří k domu ). Velmi klidná a čistá lokalita s ideálními klimatickými podmínkami a léčivými prameny. Využijte možnost zdravého, nadstandartního bydlení v pohádkové přírodě Slavkovského lesa, nad sídlem Metternichů, zámkem Kynžvart v nejvýznamnějším lázeňském místě v ČR zaměřeném na léčbu dětí s nespecifickým onemocněním dýchacího ústrojí, kožním onemocněním a nemocemi ledvin či močových cest. Vhodné též pro ty zájemce, kteří se aktivně věnují golfu,lokalita je umístěna v blízkosti golfového hřiště v nádherném parku kolem známého zrekonstruovaného renesančního zámku Kynžvart. Ve městě je škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta, Supermarket, autobusová zastávka s pravidelnými spoji. Dobré umístění města - v chebském okrese Karlovarského kraje, uprostřed trojúhelníku lázeňských měst Karlovy Vary, Mariánské Lázně ( pouze 6 km od Kynžvartu ) a Františkovy Lázně. Od hlavního tahu Plzeň - Cheb 3 km. DOPORUČUJEME !!

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Lázně Kynžvart, prodej Lázně Kynžvart, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Lázně Kynžvart, byt Lázně Kynžvart, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Lázně Kynžvart od realitky, Lázně Kynžvart, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Lázně Kynžvart. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/luxusni-byt-5-kk-v-laznich-kynzvart.

Pro více informací kontaktujte Bohuslava Mayová (makléř / RK), e-mail: mayovab@email.cz, telefon: 777110873. Inzerát byl aktualizován dne 28.08.2019.

Fotogalerie: Luxusní byt 5+kk v Lázních Kynžvart - prodej byt 4+1 a větší, 118 m2 Lázně Kynžvart

Luxusní byt 5+kk v Lázních Kynžvart 1 Luxusní byt 5+kk v Lázních Kynžvart 2 Luxusní byt 5+kk v Lázních Kynžvart 3 Luxusní byt 5+kk v Lázních Kynžvart 4 Luxusní byt 5+kk v Lázních Kynžvart 5 Luxusní byt 5+kk v Lázních Kynžvart 6 Luxusní byt 5+kk v Lázních Kynžvart 7 Luxusní byt 5+kk v Lázních Kynžvart 8