Luxusní Penthouse s úchvatným výhledem na moře- Estoril, Kapverdy - nabídka prodeje bytu 100 m2

Luxusní Penthouse s úchvatným výhledem na moře- Estoril, Kapverdy
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Estoril, Boa Vista, Kapverdy
  • Velikost: 2+1, 100 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.07.2023
  • Cena: 3 776 608 Kč
  • Kontakt: Magdalena Němcová
  • E-mail: magdalena.capeverde@gmail.com
  • Telefon: 731469783

Cape Verde Real Estate - Pro koupi Vaší nemovitosti se obraďte na agenturu špičkové kvality poskytující kompletní služby - www.estatecv.com Luxusní Penthouse s úchvatným výhledem na moře- Estoril Podkrovní byt s úchvatným výhledem na moře Podkrovní byt o velikosti úchvatným výhledem na moře. Nachází se v oblasti ostrově Boa Vista, velmi blízko k moři a zároveň výhodně blízko k městu. Tento plně vybavený a prostorný byt má 2 ložnice, 2 koupelny, terasu, velký obývací pokoj a moderní kuchyni. Z každého pokoje můžete užívat úžasný výhled na záliv Estoril. Podrobnosti o nemovitosti: • Velikost podkrovního bytu: 100 m² • Velikost terasy: 15m² Výhody investice: ✅ Podkrovní byt k dispozici za cenu 160 000 eur ✅ Roční návratnost z pronájmu 10% ✅ Potenciální růst hodnoty nemovitosti 10% ročně ✅ Plně spravovaná nemovitost ✅ IUP (roční daň z nemovitosti) přibližně 480 eur ✅ Daň z příjmu z pronájmu ve výši 10% ✅ Náklady na bytové společenství činí 600 eur za rok.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Estoril, Boa Vista, Kapverdy, prodej Estoril, Boa Vista, Kapverdy, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Estoril, Boa Vista, Kapverdy, byt Estoril, Boa Vista, Kapverdy, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Estoril, Boa Vista, Kapverdy bez realitky, Estoril, Boa Vista, Kapverdy, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Estoril, Boa Vista, Kapverdy. Požadovaná cena nemovitosti je 3 776 608 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/luxusni-penthouse-s-uchvatnym-vyhledem-na-more-estoril-kapverdy.

Pro více informací kontaktujte Magdalena Němcová (soukromý inzerent), e-mail: magdalena.capeverde@gmail.com, telefon: 731469783. Inzerát byl aktualizován dne 18.07.2023.

Fotogalerie: Luxusní Penthouse s úchvatným výhledem na moře- Estoril, Kapverdy - prodej byt 2+1, 100 m2 Estoril, Boa Vista, Kapverdy

Luxusní Penthouse s úchvatným výhledem na moře- Estoril, Kapverdy 1 Luxusní Penthouse s úchvatným výhledem na moře- Estoril, Kapverdy 2 Luxusní Penthouse s úchvatným výhledem na moře- Estoril, Kapverdy 3 Luxusní Penthouse s úchvatným výhledem na moře- Estoril, Kapverdy 4 Luxusní Penthouse s úchvatným výhledem na moře- Estoril, Kapverdy 5 Luxusní Penthouse s úchvatným výhledem na moře- Estoril, Kapverdy 6 Luxusní Penthouse s úchvatným výhledem na moře- Estoril, Kapverdy 7