Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy - nabídka prodeje domu 1317 m2

Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Otryby
 • Velikost: 4+1 a větší, 1317 m2
 • Aktualizace inzerátu: 03.02.2020
 • Cena: 10 900 000 Kč
 • Kontakt: Jana Vlachová
 • E-mail: info@realitykralik.cz
 • Telefon: 722116411

Luxusní RD u Českého Šternberka, 45km od Prahy, v obci Otryby Luxusní zděný rodinný dům 5+1 s garáží pro 2 auta, zděným zahradním domkem, jezírkem, udržovanou okrasnou zahradou a venkovním zastřešeným parkovacím stáním. Dům má velmi nízké provozní náklady. Nedaleko domu je krásná příroda s lesy, řekou Sázavou a hradem Českým Šternberkem (4km). Praha je vzdálena pouze cca 45km (dostupnost autem je cca 30min). Dům byl zkolaudován v r. 2006. V domě je použit především přírodní materiál, kámen a dřevo. Dům se nachází v klidné m místě na okraji obce. Dispozice domu: Přízemí: otevřená kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s krbem a francouzskými okny vedoucími na zahradu. V kuchyňské lince je zabudováno: digestoř, varná deska, horkovzdušná trouba, myčka, dřez, lednice, mrazák, předsíň - s vestavěným nábytkem, šatna – s vestavěným nábytkem, prádelna – samostatná místnost, zde je zásobník na teplou vodu a vestavěný nábytek, WC – samostatné, koupelna se sprchovým koutem, garáž pro 2 auta, ve které je čistička – odvápňovač vody, na který je napojen celý vodovodní řád domu, vjezdová vrata na elektropohon. Podkroví: 4 obytné místnosti ( dětský pokoj 30m2, pracovna 20m2, hostinský pokoj 25m2 a ložnice 25m2 ), samostatné WC s umyvadlem, koupelna s rohovou vanou, 2 umyvadla a žebříkový radiátor, vestavěný nábytek, chodba a vstup na půdu ( schodiště ve stropě ) – 30m2. Podlahové topení v přízemí i v podkroví, mimo garáž, šatnu a prádelnu, kde jsou klasické radiátory. Dům je postaven z cihel Porotherm, podkroví obloženo borovicovým dřevem. Dále je v domě použit přírodní kámen. Kuchyňská linka z jilmu se zelenou žílou, z dubu jsou euro okna, okenice, dveře v přízemí, v podkroví dveře jasanové. Schody do podkroví z teakového dřeva. Krbová vložka je litinová. Vodovodní baterie jsou od značky Grohe, sanita Ideal standard, obklady a dlaždičky italské provenience, schody do podkroví mají umělecky kované zábradlí. Dům má vlastní čističku odpadních vod - septik, dále 35m3 velkou jímku na přečištěnou vodu z čistírny, kterou se zavlažovacím systémem zalévá zahrada. Dále má dům benzínový generátor, který v případě výpadku elektrické energie udržuje v chodu tepelné čerpadlo, tedy topení v domě (systém země, vzduch od firmy Dumplex ) a zajišťuje běžný chod domu. Dům je kompletně napojen na elektrickou energii. Voda je z místního vodovodu. Celkové měsíční náklady na energie, vodu a odpady činí měsíčně 4.500,-Kč. Dům je napojen na pult centrální ochrany, má kamerový systém a systém čidel reagující na nestandardní vniknutí na pozemek a do domu. Na pozemku stojí zděný zahradní domek o celkové ploše 80m2, který slouží jako letní kuchyň, je vybaven toaletou, je napojen na vodovodní řád a odpad sveden čističky. Součástí zahradního domku je zastřešené posezení s venkovním grilem. Okrasnou zahradu navrhl a založil arch. Pacner. Energetický štítek "B" Vjezdová brána o šířce 6 metrů s dálkovým ovládáním.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Otryby, prodej Otryby, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Otryby, dům Otryby, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Otryby od realitky, Otryby, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Otryby. Požadovaná cena nemovitosti je 10 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/luxusni-rd-u-ceskeho-sternberka-45km-od-prahy.

Pro více informací kontaktujte Jana Vlachová (makléř / RK), e-mail: info@realitykralik.cz, telefon: 722116411. Inzerát byl aktualizován dne 03.02.2020.

Fotogalerie: Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy - prodej dům 4+1 a větší, 1317 m2 Otryby

Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 1 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 2 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 3 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 4 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 5 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 6 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 7 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 8 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 9 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 10 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 11 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 12 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 13 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 14 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 15 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 16 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 17 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 18 Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy 19

Umístění na mapě: Luxusní RD u Českého Šternberka , 45km od Prahy - prodej dům 4+1 a větší, 1317 m2 Otryby