Luxusní rodinné domy - nabídka prodeje domu 276 m2

Luxusní rodinné domy
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Rabakov
 • Velikost: 4+1 a větší, 276 m2
 • Aktualizace inzerátu: 03.11.2023
 • Cena: 12 500 000 Kč
 • Kontakt: Ludmila Műnzerová
 • E-mail: munzerova@seznam.cz
 • Telefon: 734699890

Nebaví vás ruch velkoměsta, a chtěli byste bydlet v oáze klidu? Máte rádi komfort a luxus? To vše vám právě nabízím v těchto dvou skvostných rodinných domech s garáži, které plně vyhovují požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Tyto elegantní domy, kde každý detail byl promyšlen s maximální péčí, mají 6 prostorných místnosti, tři luxusní koupelny, dvě šatny, uspokojí potřeby každého člena rodiny. Domy byly zkolaudované v roce 2022 s důrazem na kvalitu a trvanlivost s nízkými provozními náklady. Vytápění je zajištěno výkonným elektrokotlem, a v obývacím pokoji každého z domů je připravena vestavěná krbová vložka na instalaci krbových kamen, které nabídnou útulný ohřev a romantickou atmosféru. V obývacích pokojích je umístěn teplovzdušný rozvod pro efektivní vytápění domů. Kromě luxusu uvnitř nabízí tento dům také krásné venkovní prostory, které můžete využívat pro relaxaci, zahradní party nebo rodinné aktivity. Na terasech, které bezbariérově navazují na domy, můžete postavit pergolu, která poskytne potřebný stín a gril, a rázem se z toho stane další prostor pro trávení času s rodinou či přáteli. Podrobnější informace vám ráda sdělím emailem. Malebná obec Rabakov je známá svou krásnou krajinou, rybníky, a soukromým muzeem motocyklů specializovaným na českou značku Jawa. Obec Rabakov se rozkládá přibližně 14 km jihovýchodně od Mladé Boleslav. V okolí se rozprostírají hluboké lesy plné hub, nespočet potůčků, potoků i rybníků a výhodou je také blízkost dvou přírodních parků či zeleně značené turistické trasy. Obci neprochází žádná cyklostezka, a proto bývá vnímána jako oáza klidu. Pokud vás nabídka zaujala, ozvěte se mě, domluvíme se na prohlídce.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Rabakov, prodej Rabakov, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Rabakov, dům Rabakov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Rabakov od realitky, Rabakov, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Rabakov. Požadovaná cena nemovitosti je 12 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/luxusni-rodinne-domy.

Pro více informací kontaktujte Ludmila Műnzerová (makléř / RK), e-mail: munzerova@seznam.cz, telefon: 734699890. Inzerát byl aktualizován dne 03.11.2023.

Fotogalerie: Luxusní rodinné domy - prodej dům 4+1 a větší, 276 m2 Rabakov

Luxusní rodinné domy 1 Luxusní rodinné domy 2