MARINGOTKA V LUXUSNÍM PROVEDENÍ TINY HOUSE NA KOLECH - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 15 m2

MARINGOTKA V LUXUSNÍM PROVEDENÍ TINY HOUSE NA KOLECH
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: K Bělidlu 1060, Nové Město nad Metují
  • Velikost: 1+kk, 15 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.02.2024
  • Cena: 436 000 Kč
  • Kontakt: Zahradní Maringotky
  • E-mail: 2hracky@seznam.cz
  • Telefon: 774416465

Kouzelná maringotka s koupelnou, WC, kuchyní a nábytkem, vhodná na rekreaci, pronájem na dovolenou, k lesu, k vodě i na zahradu. Maringotka je zateplená, teplo v zimě dodávají přímotopy nebo krbová kamna. Pevný železný podvozek se dvěma nápravami a železnými loukoťovými koly, což dělá maringotku maringotkou Kompletní elektroinstalace na 230V a vodoinstalace. Pokud na pozemku není pitná voda, vodu pro kuchyň a koupelnu zajištuje nádrž v maringotce a čerpadlo na 12 V. Podlahová krytina vinil nebo PVC. Maringotku vyrábíme na zakázku .Odstíny barev podle přání.. Cena záleží na velikosti maringotky a jejím vybavení. Bližší informace na mail.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Nové Město nad Metují, prodej Nové Město nad Metují, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Nové Město nad Metují, rekreační Nové Město nad Metují, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Nové Město nad Metují bez realitky, K Bělidlu 1060 Nové Město nad Metují, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Nové Město nad Metují. Požadovaná cena nemovitosti je 436 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/maringotka-v-luxusnim-provedeni-tiny-house-na-kolech.

Pro více informací kontaktujte Zahradní Maringotky (soukromý inzerent), e-mail: 2hracky@seznam.cz, telefon: 774416465. Inzerát byl aktualizován dne 18.02.2024.

Fotogalerie: MARINGOTKA V LUXUSNÍM PROVEDENÍ TINY HOUSE NA KOLECH - prodej rekreační 1+kk, 15 m2 K Bělidlu 1060 Nové Město nad Metují

MARINGOTKA V LUXUSNÍM PROVEDENÍ TINY HOUSE NA KOLECH 1 MARINGOTKA V LUXUSNÍM PROVEDENÍ TINY HOUSE NA KOLECH 2 MARINGOTKA V LUXUSNÍM PROVEDENÍ TINY HOUSE NA KOLECH 3 MARINGOTKA V LUXUSNÍM PROVEDENÍ TINY HOUSE NA KOLECH 4