Měchenice dům - nabídka prodeje domu 220 m2

Měchenice dům
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Sloupecká 306, Měchenice
 • Velikost: 4+kk, 220 m2
 • Aktualizace inzerátu: 04.01.2022
 • Cena: 16 600 000 Kč
 • Kontakt: Kateřina Stehlíková
 • E-mail: mechenice.prodej@seznam.cz
 • Telefon: 775608298

Přímý majitel nabízí k prodeji dům o rozloze 220 m2 s 15 m2 velkou terasou. Z vrchní části Měchenic poskytuje výjimečný výhled na překrásné údolí Vltavy, přesto jste autem za 20 minut v Praze na Smíchově. Ve staré zástavbě, na konci slepé ulice, je klid a soukromí. Dům plný světla s několika možnostmi venkovního posezení obklopuje zahrada zaštiťující zvědavé pohledy. V přízemí najdete vstupní halu, pracovnu s francouzskými dveřmi do zahrady, malou šatnu, technickou místnost s bojlerem, i velkoryse řešenou ložnici s vlastní šatnou (47,5 m2) a koupelnou s vanou (13,5 m2). V patře pak místnost pro hosty vedle koupelny zařízené Villeroy & Boch a Hansgrohe. Prostorný obývací pokoj 60 m2 se spoustou světla členěný na 2 části (lze upravit na další pokoj), laminátovými podlahami Parador, krbem a panoramatickým výhledem do údolí Vltavy. Z navazující jídelny projdete francouzskými dveřmi na terasu z tropického dřeva přímo k venkovní luxusní vířivce USSPA pro 4 osoby a na vrchní část zahrady s dřevěným altánem. Dům je zateplený, vytápěn tepelným čerpadlem, v patře prosklený rohový krb, jako záložní je funkční kotel na dřevoplyn. Sálavé tepelné panely s časovačem jsou v ložnici se šatnou a koupelně v přízemí . Alarm a kamerový systém je samozřejmostí. Okna v přízemí a na terase jsou vybavena bezpečnostními skly. Na štěrkovém prostranství před domem pohodlně zaparkují 4 auta, vrata na dálkové ovládání, domácí čistička odpadních vod je u vstupu do venkovní technické místnosti. Během 2 let bude obec napojena na kanalizaci. Na pozemku je skleník, ovocné stromy, dům obklopuje udržovaná zahrada. Kvalitní místní občanská vybavenost – školka, restaurace a cukrárna, pekařství, hospoda, výhledově prodejna LIDL, benzinka, tenisové kurty, fotbalové hřiště, cyklostezky apod. Velmi dobrá dopravní dostupnost do Prahy (Smíchovské nádraží) autobusem č. 314, 338, 360, 361, 390 za cca 25 minut jízdy) nebo vlakem (Zbraslav, Braník, Krč, Vršovice, Hl. nádraží). Dům je nadčasový, vkusný, zajišťuje soukromí a výhodu blízkosti velkoměsta. Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího podle svých kritérií. RK, prosím, nevolejte.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Měchenice, prodej Měchenice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Měchenice, dům Měchenice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Měchenice bez realitky, Sloupecká 306 Měchenice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Měchenice. Požadovaná cena nemovitosti je 16 600 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/mechenice-dum.

Pro více informací kontaktujte Kateřina Stehlíková (soukromý inzerent), e-mail: mechenice.prodej@seznam.cz, telefon: 775608298. Inzerát byl aktualizován dne 04.01.2022.

Fotogalerie: Měchenice dům - prodej dům 4+kk, 220 m2 Sloupecká 306 Měchenice

Měchenice dům 1 Měchenice dům 2 Měchenice dům 3