moderní ekostavba - RD v Ondřejově u Prahy - nabídka prodeje domu 126 m2

moderní ekostavba - RD v Ondřejově u Prahy
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: N., Ondřejov
  • Velikost: 4+1 a větší, 126 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.10.2020
  • Cena: 10 600 000 Kč
  • Kontakt: R. Mrázkova
  • E-mail: rdondrejov@seznam.cz
  • Telefon: 607482658

Prodáme moderní RD, ekostavbu s certifikací pasivní dřevostavby(7+kk) s užitnou plochou 226 m2 o 2 patrech. Možno bydlet do cca 1 měsíce, i za zálohu. S možností dovyřídit úvěr. Info na tel: 607 482 658. Přízemí : obývací pokoj s kuchyní a jídelnou (58 m2), ložnice, koupelna, WC, tech.místnost, zádveří a sklad. Patro : dětský pokoj, hostinský pokoj, kancelář, ateliér, šatna, koupelna, WC. V domě právě probíhá modernizace, výtvarný design a dokončovací řemeslné práce a je na dohodě s kupujícím, zda-li dům převezme v tomto procesu nebo si ho nechá dokončit. Nedokončené práce již však nebrání nové rodině plnohodnotně bydlet. Jedná se o slunné a klidné místo s příjemným výhledem na zeleň, srnky :-) a roztroušenou zástavbu, s pohodovými sousedy. Dům je možno upravit na dvougenerační (2X 100m2, oddělené elektrické rozvody, v patře připraveny přípojky na kuchyň, a hotové samostatné soc.zařízení). Technické údaje : Na domě jsou solární panely pro ohřev TUV a topné vody, ojedinělý systém vytápění s výměnou vzduchu s rekuperační jednotkou a zemním registrem, krbová kamna s teplovodním výměníkem, vlastní studna s kvalitní vodou, ČOV s pískovým filtrem a využitím přečištěné vody pro zálivku, případně lze využít vodovodní přípojky a kanalizace na hranici pozemku . V domě je 2. rozvod dešťové vody pro WC. V domě jsou pro certifikací pasivních domů uznaná také dřevěná eurookna s trojskly a vstupní dveře. Zastavěná plocha 129 m2. Velmi nízké provozní náklady, cca 3.000,-- Kč pro 4 osoby/měs. Ondřejov na Praze východ je žádaná lokalita vzdálena cca 35 km východně od Prahy. Dojezdová vzdálenost je 25 minut autem a 55 minut přímým autobusem na stanici metra Háje, vlakem PID do centra Prahy z nádraží, které je 12 minut autem z Ondřejova. Ondřejov je středisková obec s veškerou občanskou vybaveností, 2X MŠ, základní 9 -ti letá škola, pošta, lékař, lékárna, obchůdky, pizzerie. Ondřejovská hvězdárna, světový astronomický ústav, turistické stezky a cyklostezky, Ladův kraj Hrusice a řeka Sázava cca 4 km, CHKO Voděradské Bučiny, nájezd na D1 po 8km, v celé lokalitě není průmyslová výroba. Velmi klidné, slunné a čisté prostředí. Cena 10.600.000,-- Kč. Termín na nezávazné prohlídky dohodou po telefonu. 607 482 658.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Ondřejov, prodej Ondřejov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Ondřejov, dům Ondřejov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Ondřejov bez realitky, N. Ondřejov, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Ondřejov. Požadovaná cena nemovitosti je 10 600 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/moderni-ekostavba-rd-v-ondrejove-u-prahy.

Pro více informací kontaktujte R. Mrázkova (soukromý inzerent), e-mail: rdondrejov@seznam.cz, telefon: 607482658. Inzerát byl aktualizován dne 08.10.2020.

Fotogalerie: moderní ekostavba - RD v Ondřejově u Prahy - prodej dům 4+1 a větší, 126 m2 N. Ondřejov