Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku - nabídka prodeje domu 320 m2

Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Vale Navio, Olhos de Agua, Portugalsko
  • Velikost: 4+1 a větší, 320 m2
  • Aktualizace inzerátu: 04.12.2023
  • Cena: 25 725 000 Kč
  • Kontakt: Lucie Blaskovicova
  • E-mail: lucie.bla@predimed.pt
  • Telefon: +351915090919

Prostorná vila se 3 ložnicemi a vlastní koupelnou, samostatně stojící a situovaná v klidné rezidenční čtvrti Vale Navio, Albufeira, Algarve, pouhých 5 minut jízdy od pláže. Dům stojí na velkém pozemku o velikosti 1350 m2 a je rozdělen na tři podlaží: přízemí, první patro a suterén. Dům představuje harmonické, přívětivé a praktické prostředí ve výborné lokalitě. Po vstupu do domu najdeme prostornou vstupní halu, která vede do jídelny, obývacího pokoje a otevřeného konceptu kuchyně. Kuchyň je prostorná a plně vybavená kvalitními spotřebiči. Vila má tři master ložnice, všechny s vestavěnými skříněmi a dostatkem přirozeného světla a také koupelnu pro hosty. Exteriér vily nabízí krásnou zahradu vybavenou automatickým zavlažovacím systémem a velkou terasu s výhledem na křišťálově čistý bazén a nenáročnou zahradu, které poskytují relaxační a osvěžující zážitek, také ideální pro venkovní stolování a volný čas. Nemovitost má předinstalaci pro klimatizaci a velkou garáž ve spodním patře. Tato nemovitost s výhodnou polohou v pěší vzdálenosti od centra města a veškerého potřebného vybavení je ideální volbou pro prožití s ​​rodinou a přáteli, nabízí pohodlí, bezpečí a naprosté soukromí. Blízkost kosmopolitní vesnice Albufeira a jejích nádherných pláží s rajskou krajinou z toho dělá skvělou příležitost. Neztrácejte čas a naplánujte si návštěvu hned teď!

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Olhos de Agua, Portugalsko, prodej Olhos de Agua, Portugalsko, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Olhos de Agua, Portugalsko, dům Olhos de Agua, Portugalsko, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Olhos de Agua, Portugalsko od realitky, Vale Navio Olhos de Agua, Portugalsko, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Olhos de Agua, Portugalsko. Požadovaná cena nemovitosti je 25 725 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/moderni-podsklepena-novostavba-v-jiznim-portugalsku.

Pro více informací kontaktujte Lucie Blaskovicova (makléř / RK), e-mail: lucie.bla@predimed.pt, telefon: +351915090919. Inzerát byl aktualizován dne 04.12.2023.

Fotogalerie: Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku - prodej dům 4+1 a větší, 320 m2 Vale Navio Olhos de Agua, Portugalsko

Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku 1 Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku 2 Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku 3 Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku 4 Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku 5 Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku 6 Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku 7 Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku 8 Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku 9 Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku 10 Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku 11 Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku 12 Moderní podsklepená novostavba v jižním Portugalsku 13