Moderní restaurace pro oslavy v Itálii poblíž Modeny. - nabídka prodeje komerční nemovitosti 940 m2

Moderní restaurace pro oslavy v Itálii poblíž Modeny.
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Modena
  • Velikost: 4+1 a větší, 940 m2
  • Aktualizace inzerátu: 13.05.2019
  • Cena: 92 749 740 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

V severní Itálii, v provincii Modena, k prodeji velké a prestižní restaurace nedávné výstavby, ve velmi dostupné a strategické oblasti. Nachází se nedaleko městských center v Bologni a Modeně, má dostatek parkovacích míst a velkou rozlohu udržovanou jako zahrada, restaurace má velké pokoje a služby pro zákazníky, zřízené rafinovaným a funkčním způsobem. Zařízení jsou standardně a na vysoké technologické úrovni. Parkoviště, vybavené pohodlnými vchody a manévrovacími prostory, měří 1 800 m2, vybavená zahrada měří 2 250 metrů čtverečních. Venkovní prostory jsou zřízeny jako nádvoří o rozloze 795 metrů čtverečních, restaurace jsou prostorné a příjemné v prvním patře, včetně koupelen, kuchyní, výtahů, baru, šatní skříně a verandy o rozloze 810 m2. 465 m2, které mají být dokončeny jako pokoje pro turistické ubytování. V přízemí jsou kanceláře, sklady a technické místnosti o celkové rozloze 400m2, v komplexu budovy je dům o rozloze 130m2 ve dvou podlažích. Vynikající dopravní a pěší dostupnost, spolu s okolním přírodním prostředím, zajišťují restauraci skvělou viditelnost a kapacitu pro obchodní atrakce.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Modena, prodej Modena, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Modena, komerční Modena, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Modena od realitky, Modena, komerční od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Modena. Požadovaná cena nemovitosti je 92 749 740 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/moderni-restaurace-pro-oslavy-v-italii-pobliz-modeny.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 13.05.2019.

Fotogalerie: Moderní restaurace pro oslavy v Itálii poblíž Modeny. - prodej komerční 4+1 a větší, 940 m2 Modena

Moderní restaurace pro oslavy v Itálii poblíž Modeny. 1 Moderní restaurace pro oslavy v Itálii poblíž Modeny. 2 Moderní restaurace pro oslavy v Itálii poblíž Modeny. 3 Moderní restaurace pro oslavy v Itálii poblíž Modeny. 4 Moderní restaurace pro oslavy v Itálii poblíž Modeny. 5 Moderní restaurace pro oslavy v Itálii poblíž Modeny. 6 Moderní restaurace pro oslavy v Itálii poblíž Modeny. 7 Moderní restaurace pro oslavy v Itálii poblíž Modeny. 8 Moderní restaurace pro oslavy v Itálii poblíž Modeny. 9