Moderní restaurace v Itálii Toskánsko regionu Florencie - nabídka prodeje komerční nemovitosti 120 m2

Moderní restaurace v Itálii Toskánsko regionu Florencie
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italy, Tuscany, Florencie
  • Velikost: 2+1, 120 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.08.2020
  • Cena: 9 124 850 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

Ve městě umění Florencie, v centrální, ale přístupné oblasti a dobře vybavené veřejné parkoviště, na prodej malá moderní restaurace, velmi rafinované a dokonale vybavené a funkční. Místnosti restaurace, vybavené dvěma velkými okny a hlavním vchodem na veřejné silnici, měří celkem 120 metrů čtverečních, z toho 70 metrů čtverečních pro jídelnu, 35 metrů čtverečních pro kuchyň a spíž a 15 metrů čtverečních pro koupelny. Výrobní zařízení se prodává s vlastnictvím nemovitosti, technického vybavení, nábytku a komerčních licencí. Restaurace, známá mnoho let, se může pochlubit historií obchodního úspěchu a spokojenosti zákazníků, místních i turistických. Městské prostředí je prostorné, se zelení, veřejným parkováním, službami a infrastrukturou.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Italy, Tuscany, Florencie, prodej Italy, Tuscany, Florencie, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italy, Tuscany, Florencie, komerční Italy, Tuscany, Florencie, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Italy, Tuscany, Florencie od realitky, Italy, Tuscany, Florencie, komerční od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Italy, Tuscany, Florencie. Požadovaná cena nemovitosti je 9 124 850 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/moderni-restaurace-v-italii-toskansko-regionu-florencie.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 19.08.2020.

Fotogalerie: Moderní restaurace v Itálii Toskánsko regionu Florencie - prodej komerční 2+1, 120 m2 Italy, Tuscany, Florencie

Moderní restaurace v Itálii Toskánsko regionu Florencie 1 Moderní restaurace v Itálii Toskánsko regionu Florencie 2 Moderní restaurace v Itálii Toskánsko regionu Florencie 3 Moderní restaurace v Itálii Toskánsko regionu Florencie 4 Moderní restaurace v Itálii Toskánsko regionu Florencie 5 Moderní restaurace v Itálii Toskánsko regionu Florencie 6 Moderní restaurace v Itálii Toskánsko regionu Florencie 7 Moderní restaurace v Itálii Toskánsko regionu Florencie 8