Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska - nabídka prodeje domu 150 m2

Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Rua Gil Eanes, Albufeira, Portugalsko
  • Velikost: 4+kk, 150 m2
  • Aktualizace inzerátu: 04.12.2023
  • Cena: 21 306 250 Kč
  • Kontakt: Lucie Blaskovicova
  • E-mail: lucie.bla@predimed.pt
  • Telefon: +351915090919

V srdci Algarve, v jedné z nejtradičnějších oblastí malebného města Albufeira, představujeme tuto nádhernou vilu s úchvatným výhledem na oceán, jen dvě minuty chůze od pláže Praia dos Pescadores a historického centra. Mezinarodní letiště ve Faro je 45 km. Se čtyřmi krásně zařízenými ložnicemi je ideální pro ty, kteří si chtějí užít to nejlepší, co Algarve nabízí. Můžete si vychutnat vířivku umístěnou na horní terase, která nabízí možnost relaxace a koupele s výhledem na oceán, vytvářející nezapomenutelné okamžiky, a pro milovníky venkovní kuchyně je venkovní jídelní kout s grilem ideální volbou. Ideální místo pro přípravu jídel z nejčerstvějších regionálních surovin a zároveň si vychutnáte nádherné klima jižního Portugalska. Blízkost pláže vám umožní plně se ponořit do pobřežního prostředí, ať už se opalujete, plavete v křišťálově čisté vodě nebo se účastníte vzrušujících vodních sportů. Tato vila je ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají autentický zážitek z Algarve, dokonale kombinující luxus a pohodlí v prostředí tradiční čtvrti Albufeira, kde je uvolněný životní styl a mírné klima po celý rok. Zde budete mít příležitost ponořit se do místní kultury, zúčastnit se festivalů a zapojit se do tradičních akcí, prozkoumat bohaté historické dědictví města a užít si rozmanitost služeb a vybavení, včetně škol, zdravotnických zařízení, supermarketů a různých obchodů , které vám město pečlivě zpřístupnilo. Výborná poloha vily zajišťuje snadný přístup k mnoha outdoorovým aktivitám, jako je pěší turistika, cyklistika a golf. Podívejte se, věříme, že budete spokojeni!

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Albufeira, Portugalsko, prodej Albufeira, Portugalsko, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Albufeira, Portugalsko, dům Albufeira, Portugalsko, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Albufeira, Portugalsko od realitky, Rua Gil Eanes Albufeira, Portugalsko, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Albufeira, Portugalsko. Požadovaná cena nemovitosti je 21 306 250 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/moderni-vila-u-pobrezi-altlantiku-jih-portugalska.

Pro více informací kontaktujte Lucie Blaskovicova (makléř / RK), e-mail: lucie.bla@predimed.pt, telefon: +351915090919. Inzerát byl aktualizován dne 04.12.2023.

Fotogalerie: Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska - prodej dům 4+kk, 150 m2 Rua Gil Eanes Albufeira, Portugalsko

Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 1 Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 2 Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 3 Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 4 Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 5 Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 6 Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 7 Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 8 Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 9 Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 10 Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 11 Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 12 Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 13 Moderní vila u pobřeží Altlantiku, jih Portugalska 14