Moderní zcela nový byt 1kk 33 m2 vedle přírodního parku - nabídka pronájmu bytu 33 m2

Moderní zcela nový byt 1kk 33 m2 vedle přírodního parku
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Bryksova, Praha
  • Velikost: 1+kk, 33 m2
  • Aktualizace inzerátu: 01.07.2021
  • Cena: 12 500 Kč
  • Kontakt: Tereza Pospíšilová
  • E-mail: terezaapospisilova@gmail.com
  • Telefon: +420777070415

Jako přímý majitel nabízím k pronájmu zcela nový byt 33 m2 v komorní novostavbě Greenside s výtahem. Výhled na golfové hřiště a přírodní park U Čeňku přímo před novostavbou, lokalita Praha 9 - Černý Most. K bytu náleží sklepní kóje v suterénu a parkovací stání u domu. Byt bude připraven k pronájmu koncem července. Byt se pronajímá částečně vybavený - nová kuchyň na míru s troubou, digestoří, indukční deskou a myčkou na nádobí. V případě, že nájemník nemá vlastní pračku a lednici, není problém tyto spotřebiče dopořídit. Po domluvě je možné dokoupit další základní nábytek. Celková výměra bytu je 33m2. Přes chodbu (3 m2) je vstup do koupelny (3,6 m2) a obytného prostoru (26,3 m2). Obytná místnost se skládá ze dvou částí, u kterých je již naznačeno rozdělení na 2 části - kuchyňský kout s obývacím pokojem (16,4 m2) a ložnice (9,4 m2), obě části mají vlastní okno a radiátor (viz plánek a vizualizace). V přední části obytné místnosti se buduje zcela nová kuchyňská linka na míru se zabudovanými spotřebiči (viz vizualizace); okno směruje na východ. Zadní část obytné místnosti (ložnice) je orientována na jih. V prostorné koupelně s oknem je umístěn sprchový kout 90x90 cm, umyvadlo, WC a místo pro pračku. Měsíční nájemné činí 12.500 Kč včetně parkovacího stání plus poplatky ve výši 1.590 Kč a cca 600 Kč za elektřinu – je možné převézt na nájemce. Kauce ve výši dvou nájmů. Neplatíte provizi. V případě zájmu mě kontaktujte na čísle 777 070 415. Více informací o bytě a lokalitě: Byt se nachází ve 2. podlaží - přístup do bytu i do sklepa je bezbariérový. K dispozici je domácí telefon. Jako podlahová krytina je použita keramická dlažba a plovoucí podlaha. Vytápění a ohřev vody zajišťuje společný plynový kotel v suterénu domu. Ve společných prostorech domu lze využít kočárkárnu pro uskladnění bicyklů atd. Velkou předností bytu je příjemné prostředí – zeleň a rybníky v přírodním parku, golf, cyklostezka, skatepark a volnočasové centrum Plechárna s kavárnou. Příjemnou procházkou lze dojít do blízkých malebných Dolních Počernic se zámeckým areálem, parkem, rybníkem, pivovarem atd. V dojezdové vzdálenosti 10 minut se nachází východní okraj Prahy s oblíbenou přírodní rezervací Klánovický les, koupalištěm, restauracemi a sportovišti. Metro B, obchodní komplex Černý Most vč. hypermarketu Globus, Ikea, XXX Lutz, Hornbach, kino, pošta, lékaři, školy atd. - to vše se nachází od bytu pár minut pěšky či cca 2-3 minuty autem. Napojení na Jižní spojku a všechny dálnice v dosahu cca 5 minut autem. Přesto je lokalita klidná s bydlením převážně rodinného charakteru.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Praha, pronájem Praha, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Praha bez realitky, Bryksova Praha, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 12 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/moderni-zcela-novy-byt-1kk-33-m2-vedle-prirodniho-parku.

Pro více informací kontaktujte Tereza Pospíšilová (soukromý inzerent), e-mail: terezaapospisilova@gmail.com, telefon: +420777070415. Inzerát byl aktualizován dne 01.07.2021.

Fotogalerie: Moderní zcela nový byt 1kk 33 m2 vedle přírodního parku - pronájem byt 1+kk, 33 m2 Bryksova Praha

Moderní zcela nový byt 1kk 33 m2 vedle přírodního parku 1 Moderní zcela nový byt 1kk 33 m2 vedle přírodního parku 2 Moderní zcela nový byt 1kk 33 m2 vedle přírodního parku 3 Moderní zcela nový byt 1kk 33 m2 vedle přírodního parku 4 Moderní zcela nový byt 1kk 33 m2 vedle přírodního parku 5 Moderní zcela nový byt 1kk 33 m2 vedle přírodního parku 6 Moderní zcela nový byt 1kk 33 m2 vedle přírodního parku 7 Moderní zcela nový byt 1kk 33 m2 vedle přírodního parku 8 Moderní zcela nový byt 1kk 33 m2 vedle přírodního parku 9