Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu - nabídka pronájmu domu 100 m2

Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Italia, Toscana, Torre Del Lago
  • Velikost: 2+kk, 100 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.03.2023
  • Cena: 15 472 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

Torre del Lago Puccini, asi 1 km od moře, vila k pronájmu 100 metrů čtverečních, v dvojdomku v centrální oblasti. Dům, postavený na jedné úrovni v přízemí, se skládá ze vstupní haly, kuchyně/jídelny, obývacího pokoje, ložnice s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a koupelny. Kompletně zařízený, i s pračkou a myčkou. Venkovní jídelní a jídelní kout se stolem a židlemi. Pronájem na týden, 15 dní, měsíc.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti pronájem, hledám dům Italia, Toscana, Torre Del Lago, pronájem Italia, Toscana, Torre Del Lago, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Toscana, Torre Del Lago, dům Italia, Toscana, Torre Del Lago, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem dům Italia, Toscana, Torre Del Lago od realitky, Italia, Toscana, Torre Del Lago, dům od makléře nebo RK, inzerát pronájem dům a nabízím dům Italia, Toscana, Torre Del Lago. Požadovaná cena nemovitosti je 15 472 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/more-toskansko-viareggio-torre-del-lago-vila-k-pronajmu.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 21.03.2023.

Fotogalerie: Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu - pronájem dům 2+kk, 100 m2 Italia, Toscana, Torre Del Lago

Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu 1 Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu 2 Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu 3 Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu 4 Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu 5 Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu 6 Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu 7 Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu 8 Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu 9 Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu 10 Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu 11 Moře Toskánsko Viareggio Torre Del Lago vila k pronájmu 12