Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta - nabídka prodeje domu 520 m2

Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Serravale Sesia (VC)
  • Velikost: 4+1 a větší, 520 m2
  • Aktualizace inzerátu: 26.10.2018
  • Cena: 14 747 598 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

V severní Itálii, ve strategické pozici pro dosažení Milána, Turína a Švýcarska, dvacet minut od jezera Orta a lyžařské oblasti Alagna Valsesia, prodejní vila s rustikálními přílohami. Pozemek, byt a velmi přístupný, měří 2600 metrů čtverečních a skládá různé budovy. Kaštieľ, na třech patrech nadzemní, je rozdělen na čtyři byty a měří celkem 520 metrů čtverečních, na které se nachází 164 m2 podzemních místností pro sklep. Budova s dobrou tradiční architekturou a zajímavou kompoziční důstojností je v dobrém stavu s přístupovým portem a pohodlným vnitřním schodištěm. V zadní části se nachází obytná rustikální budova o rozloze 144 m2 a rustikální 74 m2 se střechou 30 m2. Zahrada má rustikální chodby, stromy botanického zájmu, různé přístupy, pohodlné manévrovací prostory a schránky pro auto. Ruské pokoje mají být obnoveny. Okolní oblast je urbanizovaná, výborná dopravní dostupnost a pěší dostupnost.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italia, Serravale Sesia (VC), prodej Italia, Serravale Sesia (VC), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Serravale Sesia (VC), dům Italia, Serravale Sesia (VC), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italia, Serravale Sesia (VC) od realitky, Italia, Serravale Sesia (VC), dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Italia, Serravale Sesia (VC). Požadovaná cena nemovitosti je 14 747 598 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/na-severu-italie-v-blizkosti-jezera-maggiore-a-panstvi-orta.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 26.10.2018.

Fotogalerie: Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta - prodej dům 4+1 a větší, 520 m2 Italia, Serravale Sesia (VC)

Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta 1 Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta 2 Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta 3 Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta 4 Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta 5 Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta 6 Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta 7 Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta 8 Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta 9 Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta 10 Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta 11 Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta 12

Umístění na mapě: Na severu Itálie v blízkosti jezera Maggiore a panství Orta - prodej dům 4+1 a větší, 520 m2 Italia, Serravale Sesia (VC)