Na severu Itálie, v centru města Varese komerčních nemovitostí. - nabídka prodeje komerční nemovitosti 750 m2

Na severu Itálie, v centru města Varese komerčních nemovitostí.
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Varese
  • Velikost: 4+1 a větší, 750 m2
  • Aktualizace inzerátu: 17.01.2017
  • Cena: 17 564 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

V severní Itálii, v centru města Varese, asi třicet minut od mezinárodního letiště Milán Malpensa a tři sta metrů od hlavní silnice a dálnice, v blízkosti vlakového nádraží, na prodej komerčních prostor elegantní. Vlastnost, která se nachází v přízemí moderní budovy s apartmány, přichází se čtyřmi velkými okny v těžkém chodce a dopravní prostoru vozidla. Zdejší výstava místo na úrovni ulice, velké a světlé, měřící 150 metrů čtverečních s 42 metrů čtverečních podkroví, všechny spojeny vnitřní a rampa do suterénu schodiště. Ta opatření 405 metrů čtverečních, na které přidávají vůz m² pole 123. V suterénu má vnitřní výšku 3,40 metru a pak vám umožní vytvořit výstavní prostory, pracovní nebo skladování, a to i se samostatným vchodem z přízemí , Výborná zeměpisná strategická poloha pro ústřední a automobilovou a pěší dostupností.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Italia, Varese, prodej Italia, Varese, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Varese, komerční Italia, Varese, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Italia, Varese od realitky, Italia, Varese, komerční od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Italia, Varese. Požadovaná cena nemovitosti je 17 564 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/na-severu-italie-v-centru-mesta-varese-komercnich-nemovitosti.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 17.01.2017.

Fotogalerie: Na severu Itálie, v centru města Varese komerčních nemovitostí. - prodej komerční 4+1 a větší, 750 m2 Italia, Varese

Na severu Itálie, v centru města Varese komerčních nemovitostí. 1 Na severu Itálie, v centru města Varese komerčních nemovitostí. 2 Na severu Itálie, v centru města Varese komerčních nemovitostí. 3 Na severu Itálie, v centru města Varese komerčních nemovitostí. 4 Na severu Itálie, v centru města Varese komerčních nemovitostí. 5 Na severu Itálie, v centru města Varese komerčních nemovitostí. 6