Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně - nabídka pronájmu bytu 74 m2

Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: V Polích, Kolín
  • Velikost: 4+kk, 74 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.04.2019
  • Cena: 15 000 Kč
  • Kontakt: Hana Říhová
  • E-mail: hanarihova7@gmail.com
  • Telefon: 730850785

Nabízím byt do pronájmu v Kolíně, kousek od Kauflandu, 4+1 po celkové rekonstrukci v 1. patře cihlového domu s možností využívání části zahrady. Byt je po celkové rekonstrukci s novou plně vybavenou kuchyňskou linkou, koupelnou se sprchovým koutem a vanou, plynovým kotlem s ohřevem teplé vody a vytápěním do radiátorů. V bytě jsou plastová okna se žaluziemi, na podlahách dlažba. Ostatní vybavení se v bytě může ponechat – dohoda. Nájem 15.000,-Kč/měsíc + energie. Kauce jeden měsíční nájem + jeden měsíční nájem poplatek. Upřednostňuji dlouhodobý pronájem.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Kolín, pronájem Kolín, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kolín, byt Kolín, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Kolín bez realitky, V Polích Kolín, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Kolín. Požadovaná cena nemovitosti je 15 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nabizim-pronajem-bytu-po-kompletni-rekonstrukci-4-kk-v-koline.

Pro více informací kontaktujte Hana Říhová (soukromý inzerent), e-mail: hanarihova7@gmail.com, telefon: 730850785. Inzerát byl aktualizován dne 12.04.2019.

Fotogalerie: Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně - pronájem byt 4+kk, 74 m2 V Polích Kolín

Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně 1 Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně 2 Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně 3 Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně 4 Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně 5 Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně 6 Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně 7 Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně 8 Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně 9 Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně 10 Nabízím pronájem bytu po kompletní rekonstrukci 4+kk v Kolíně 11