Nabízím pronájem restaurace v centru Kutné Hory - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 250 m2

Nabízím pronájem restaurace v centru Kutné Hory
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Kutná Hora
  • Velikost: 4+1 a větší, 250 m2
  • Aktualizace inzerátu: 14.10.2022
  • Cena: 25 000 Kč
  • Kontakt: Jana Egidy
  • E-mail: jana@krasonovice.cz
  • Telefon: 739256232

Nabízíme Vám k pronájmu ojedinělý prostor restaurace v samém centru města Kutné Hory o rozloze 250 m2, pouze několik kroků od Palackého náměstí. Jde o historický dům s exkluzivním interiérem s klenutými stropy a nezaměnitelnou atmosférou. Restaurace má prostorná okna do ulice s hlavním vchodem a možností využívání hezké předzahrádky. V restauraci je umístěn pevný bar s možností instalace výčepu a lednic. Kuchyň je umístěná v přízemí restaurace, nevybavená. Do kuchyně je možnost vstupu také ze dvora domu, tento vedlejší vstup lze využívat pro zásobování. V přízemí se nachází sklad. Součástí domu je malý byt 1+kk. Tento byt je možné využívat k provozu restaurace. V prvním patře domu probíhá rekonstrukce, v budoucnu bude také k podnikatelskému využití. Na uzavřeném dvoře je možné parkování. Více informací na telefonu 739256232.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Kutná Hora, pronájem Kutná Hora, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kutná Hora, komerční Kutná Hora, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Kutná Hora bez realitky, Kutná Hora, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Kutná Hora. Požadovaná cena nemovitosti je 25 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nabizim-pronajem-restaurace-v-centru-kutne-hory.

Pro více informací kontaktujte Jana Egidy (soukromý inzerent), e-mail: jana@krasonovice.cz, telefon: 739256232. Inzerát byl aktualizován dne 14.10.2022.

Fotogalerie: Nabízím pronájem restaurace v centru Kutné Hory - pronájem komerční 4+1 a větší, 250 m2 Kutná Hora

Nabízím pronájem restaurace v centru Kutné Hory 1 Nabízím pronájem restaurace v centru Kutné Hory 2