Nabízím restauraci s pensionem v Krkonoších - nabídka prodeje komerční nemovitosti 300 m2

Nabízím restauraci s pensionem v Krkonoších
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Horní Maršov
  • Velikost: 4+1 a větší, 300 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.02.2023
  • Cena: 9 900 000 Kč
  • Kontakt: Martina Hloušková
  • E-mail: hlouskova.martina@post.cz
  • Telefon: +420703366399

Nabízím pozemek jehož součástí je stavba (aktuálně restaurace s terasou a ubytovací zařízení) číslo popisné 100 v části obce Horní Maršov a zahrada, vše v katastrálním území Horní Maršov. Jedná se o jednopodlažní podsklepený penzion s obytným podkrovím a půdou sestávající se z těchto místností: - suterén – sklady - přízemí – vstup, chodba, schodiště, sociální zařízení, prostor restaurace a baru, kuchyně - podkroví – chodba, čtyři pokoje pro hosty – každý s ložnicí a koupelnou, jeden pokoj pro personál, jedna koupelna pro personál, vstup na půdu - půda – úložný prostor a prostor pro bojlery - přístavek, aktuálně upravený jako malý byt. Budova se nachází přímo u hlavní silnice na trase Trutnov Pec pod Snežkou, resp. Horní Malá Úpa. Jedná se o jedinou přístupovou cestu do Pece. Což znamená, že pokud byste chtěli nadále provozovat restauraci a ubytování, je její umístění strategicky velice výhodné vzhledem k tomu, že všichni turisté musí projet kolem. Je zde omezené množství parkovacích míst podél silnice. V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte. Při rychlém jednání sleva!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Horní Maršov, prodej Horní Maršov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Horní Maršov, komerční Horní Maršov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Horní Maršov bez realitky, Horní Maršov, komerční od majitele bez RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Horní Maršov. Požadovaná cena nemovitosti je 9 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nabizim-restauraci-s-pensionem-v-krkonosich.

Pro více informací kontaktujte Martina Hloušková (soukromý inzerent), e-mail: hlouskova.martina@post.cz, telefon: +420703366399. Inzerát byl aktualizován dne 08.02.2023.

Fotogalerie: Nabízím restauraci s pensionem v Krkonoších - prodej komerční 4+1 a větší, 300 m2 Horní Maršov

Nabízím restauraci s pensionem v Krkonoších 1 Nabízím restauraci s pensionem v Krkonoších 2 Nabízím restauraci s pensionem v Krkonoších 3 Nabízím restauraci s pensionem v Krkonoších 4 Nabízím restauraci s pensionem v Krkonoších 5 Nabízím restauraci s pensionem v Krkonoších 6 Nabízím restauraci s pensionem v Krkonoších 7 Nabízím restauraci s pensionem v Krkonoších 8