Nabízíme k prodeji parcelu v obci Bošov, Miřetice okres Chrudim - nabídka prodeje pozemku 506 m2

Nabízíme k prodeji parcelu v obci Bošov, Miřetice okres Chrudim
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Bošov
  • Velikost: 506 m2
  • Aktualizace inzerátu: 16.05.2019
  • Cena: 485 000 Kč
  • Kontakt: Marcela Pospíšilová
  • E-mail: domanny@seznam.cz
  • Telefon: 777592332

Nabízíme k prodeji parcelu v obci Bošov, Miřetice okres Chrudim o celkové výměře 506 m2. Zahrada je 456 m2. Na parcele je stavba k rekonstrukci nebo demolici se základovou deskou o ploše 50 m2, která je bezvadná. Je vyhotovena projektová dokumentace na výstavbu rodinného domu 4+kk o celkové ploše 71 m2. Jsou k dispozici i dokumenty se souhlasem vlastníků sousedních nemovitostí i obce s výstavbou rodinného domu dle projektové dokumentace. Dále můžeme dodat i dokumentaci pro případnou demolici. Pozemek s chatou se nachází na velmi klidném a krásném místě, Chrudim 16 km, Hlinsko 15 km. Doporučujeme prohlídku, kde získáte více informací o možnostech využití. Cena 595 000,- Kč. Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci! Dopravní spojení: Autobusy, Příjezd nákladním autem, Příjezd osobním autem Parkování: Parkování na pozemku, Parkování na ulici Příjezd: Obecní, Zpevněný Elektrický proud: 230 (220) V Zdroj vody: Veřejný vodovod Kvalita vody: Pitná upravená Rozvod plynu: Není Vytápění: Tuhá paliva Využívané palivo: Pevná paliva Kanalizace: Žumpa Zavedené inž. sítě: Elektrický proud, Vodovod (studna) Druh krytiny: Eternit (Beronit) Stav vlhkosti: Suchý Tvar střechy: Sedlová Typ konstrukce: Dřevěná Podlahy: Beton WC: Jeden Charakter pozemku: Stavební parcela Oplocení: Celý pozemek Stav zahrady: Udržovaná Zahrada: Okrasná Okolní prostranství: Lesy, Louka, Venkovská zástavba, Zahrady Využití volného času: Cykloturistika, Pobyt v přírodě, Turistika, Vodní sporty, Zimní sporty

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Bošov, prodej Bošov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Bošov, pozemek Bošov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Bošov bez realitky, Bošov, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Bošov. Požadovaná cena nemovitosti je 485 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nabizime-k-prodeji-parcelu-v-obci-bosov-miretice-okres-chrudim.

Pro více informací kontaktujte Marcela Pospíšilová (soukromý inzerent), e-mail: domanny@seznam.cz, telefon: 777592332. Inzerát byl aktualizován dne 16.05.2019.

Fotogalerie: Nabízíme k prodeji parcelu v obci Bošov, Miřetice okres Chrudim - prodej pozemek 506 m2 Bošov

Nabízíme k prodeji parcelu v obci Bošov, Miřetice okres Chrudim  1