nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. - nabídka prodeje domu 270 m2

nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio.
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Viareggio (LU)
  • Velikost: 4+kk, 270 m2
  • Aktualizace inzerátu: 24.11.2021
  • Cena: 34 427 700 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

Ve střední Itálii, v toskánských městech umění a poblíž nejznámějších pláží Versilia, dvacet minut od mezinárodního letiště v Pise, je na prodej nádherná vila. Nachází se v urbanizované a exkluzivní oblasti, pár kroků od přírodního středomořského lesa a tři sta metrů od velkých volných a přírodních pláží, je ideálním domovem pro rodinu, která miluje styl, luxus a pohodlí. Udržovaná a funkční zahrada měří cca 1000 m2 a obsahuje cenné botanické druhy, mobiliář, automatický zavlažovací systém a dřevník. Hlavní budova, v perfektním stavu konstrukce, na dvou úrovních s venkovní verandou a velkým vnitřním schodištěm, celkem měří 270 metrů čtverečních užitné podlahové plochy. V přízemí je velký vchod, velký a prostorný obývací pokoj s krbem a jídelnou, velká kuchyně s krbem, čítárna a servisní koupelna. V prvním patře jsou čtyři velké ložnice, dvě koupelny, chodba (šatna a žehlírna) a čtyři balkony. První patro má výhled do přízemí přes velký balkon. Celá budova s interiéry velkého architektonického kouzla je vybavena moderními a funkčními systémy. Zahrada má také výbornou dopravní i pěší dostupnost, parkování až pro čtyři auta. Vedle budovy, ale neoddělené od ní, je velká místnost, kterou lze využívat podle potřeby. Poslední jmenovaný je v současnosti určen i pro praní prádla.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italia, Viareggio (LU), prodej Italia, Viareggio (LU), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Viareggio (LU), dům Italia, Viareggio (LU), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italia, Viareggio (LU) od realitky, Italia, Viareggio (LU), dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Italia, Viareggio (LU). Požadovaná cena nemovitosti je 34 427 700 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nadherna-vila-na-prodej-v-italii-viareggio.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 24.11.2021.

Fotogalerie: nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. - prodej dům 4+kk, 270 m2 Italia, Viareggio (LU)

nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 1 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 2 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 3 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 4 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 5 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 6 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 7 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 8 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 9 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 10 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 11 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 12 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 13 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 14 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 15 nádherná vila Na prodej v Itálii Viareggio. 16