Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby - nabídka prodeje pozemku 911 m2

Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Nadryby
  • Velikost: 911 m2
  • Aktualizace inzerátu: 25.08.2023
  • Cena: 2 599 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Pokorný
  • E-mail: jirka.poutnik@seznam.cz
  • Telefon: 773681607

Hledáte nádherné místo nad Berounkou? Pak je právě pro vás určen stavební pozemek v obci Nadryby. Vodácký ráj, přírodní park Horní Berounka. K řece deset minut chůze, do Plzně cca 17 km, na Berounce přívoz směr Břasy. Krásné a klidné místo bez přímých sousedů, úžasný výhled do protějších kopců a na Darovanský dvůr. Pozemek je oplocený, 911 metrů čtverečních. Až na místo je přivedena voda, kanalizace i elektřina. Zázemí poskytuje nová prostorná kůlna (18 metrů čtverečních). Příjezd z hlavní silnice, cesta zpevněná, právně vyřešená navždy bez nájemného, zapsaná na katastru. Místo lze využít jak pro rekreaci, tak na trvalé bydlení. Velkou výhodou a ušetřením času a starostí je kromě přivedení sítí i vyřízení a zaplacení všech povolení potřebných pro pokračování stavby, jejíž základy byly již započaty (možno změnit). Projekt je v ceně. Postavit si chatu (chalupu) podle svých představ od základů je levnější a jednodušší, než měnit chatu starou a nevyhovující, navíc i např. z nevhodných stavebních materiálů. Sehnat solidní pozemek u Berounky, s možností pitné vody a splaškové kanalizace či příjezdu autem, není úplně snadná záležitost. Zde se Vám nabízí i s bonusem – nádhernou scenérií v kteroukoli roční dobu.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Nadryby, prodej Nadryby, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Nadryby, pozemek Nadryby, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Nadryby bez realitky, Nadryby, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Nadryby. Požadovaná cena nemovitosti je 2 599 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nadherne-misto-nad-berounkou-nadryby.

Pro více informací kontaktujte Jiří Pokorný (soukromý inzerent), e-mail: jirka.poutnik@seznam.cz, telefon: 773681607. Inzerát byl aktualizován dne 25.08.2023.

Fotogalerie: Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby - prodej pozemek 911 m2 Nadryby

Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby 1 Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby 2 Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby 3 Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby 4 Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby 5 Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby 6 Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby 7 Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby 8 Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby 9 Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby 10 Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby 11 Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby 12 Nádherné místo nad Berounkou - Nadryby 13