Nebytové prostory v suterénu činžovního domu - nabídka prodeje komerční nemovitosti 100 m2

Nebytové prostory v suterénu činžovního domu
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Zikmunda Wintra, Plzeň
  • Velikost: 4+1 a větší, 100 m2
  • Aktualizace inzerátu: 17.11.2022
  • Cena: 2 590 000 Kč
  • Kontakt: Michal Vaněk
  • E-mail: vanekamichal@gmail.com
  • Telefon: 603332100

Prodám nebytové prostory o celkové ploše 100 m2 v suterénu zrekonstruovaného činžovního domu v ulici Zikmunda Wintra v Plzni v blízkosti centra (10 min. pěšky). Lokalita je charakteristická veškerou občanskou vybaveností ( obchody, školka, škola, nemocnice atd.) a perfektní dopravní vybaveností ( MHD, vlak ). Jedná se o dvě samostatné jednotky. Jednotka č.1 o ploše 62,3 m2 byla v minulosti správcovský byt (viz. plánek z archivu), sestává ze tří světlých místností s okny a vysokými zateplenými stropy, další malá místnost s oknem je WC s umyvadlema a bojlerem, další okno je v prostorné chodbě. Další dvě místnosti jsou bez oken, využitelné např. na koupelnu ( 5,52 m2, voda i odpad na místě ). Možno zrekonstruovat a zrekolaudovat opět na byt ! Druhá jednotka č.20 o ploše 37,2 m2 sestává ze tří místností s okny a vysokými zateplenými stropy vhodná na sklad, kancelář, dílnu apod. Obě jednotky mají protipožární vchodové dveře a okna zvenku jsou opatřena novými mřížemi. Cena k jednání 2.590.000 Kč.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Plzeň, prodej Plzeň, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Plzeň, komerční Plzeň, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Plzeň bez realitky, Zikmunda Wintra Plzeň, komerční od majitele bez RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Plzeň. Požadovaná cena nemovitosti je 2 590 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nebytove-prostory-v-suterenu-cinzovniho-domu.

Pro více informací kontaktujte Michal Vaněk (soukromý inzerent), e-mail: vanekamichal@gmail.com, telefon: 603332100. Inzerát byl aktualizován dne 17.11.2022.

Fotogalerie: Nebytové prostory v suterénu činžovního domu - prodej komerční 4+1 a větší, 100 m2 Zikmunda Wintra Plzeň

Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 1 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 2 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 3 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 4 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 5 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 6 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 7 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 8 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 9 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 10 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 11 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 12 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 13 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 14 Nebytové prostory v suterénu činžovního domu 15