Nebytový prostor Praha 6 - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 45 m2

Nebytový prostor Praha 6
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Nebušice
  • Velikost: 1+1, 45 m2
  • Aktualizace inzerátu: 01.07.2023
  • Cena: 20 000 Kč
  • Kontakt: Gabriela Vodenková
  • E-mail: g.vodenkova@seznam.cz
  • Telefon: 774115084

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor o dvou místnostech (25 plus 20 m2), ideální pro obchodní účely. Prostor disponuje dvěma velkými výlohami (nově natřeny), je orientován na jih a nachází se na hlavní silnici v Praze 6 - Nebušicích, v přízemí rodinného domu. Dům v nejbližších letech čeká úprava oken a fasády. Doposud nebytový prostor fungoval mnoho let úspěšně jako cykloservis, z prostorových důvodů však od září 2023 hledáme nového slušného nájemce pro dlouhodobou spolupráci. V lokalitě chybí například cukrárna, kavárna apod., okolí je plné sportovců a pejskařů. Místo výborně dostupné z letiště a z centra Prahy, přesto klidnějšího charakteru. Nedaleko se nachází mezinárodní škola, která přispívá k přílivu cizinců. V nejbližším okolí prodejna Albert, lékarna, veterina, restaurace, škola, tenisový klub, parkoviště a zastávka autobusových linek 161 a 312. V místě se navíc stále rozrůstá počet rodinných domů, často se jedná o luxusní nemovitosti, lokalita je velmi žádaná. Pohyb lidí tímto tedy značný, navíc je láká okolní příroda. Vybavení: WC + umyvadlo, síť elektrická, studená voda, bez vytápění - možno přímotopy. Vlastnictví soukromé. Měsíční nájemné k jednání 20.000 Kč,-, možná dohoda na slevách na prvních nájmech v případě investic nového nájemce do úpravy prostoru. Prohlídka možná cca od září 2023, na zájemce a jejich záměr se těšíme. Více info rádi dodáme a domluvíme prohlídku v nejbližším možném termínu. Náčrtek půdorysu přiložen ve fotogalerii, další fotky z momentálního provozu, foto vnitřních prostor doplníme.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Nebušice, pronájem Nebušice, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Nebušice, komerční Nebušice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Nebušice bez realitky, Nebušice, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Nebušice. Požadovaná cena nemovitosti je 20 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nebytovy-prostor-praha-6.

Pro více informací kontaktujte Gabriela Vodenková (soukromý inzerent), e-mail: g.vodenkova@seznam.cz, telefon: 774115084. Inzerát byl aktualizován dne 01.07.2023.

Fotogalerie: Nebytový prostor Praha 6 - pronájem komerční 1+1, 45 m2 Nebušice

Nebytový prostor Praha 6 1 Nebytový prostor Praha 6 2 Nebytový prostor Praha 6 3 Nebytový prostor Praha 6 4 Nebytový prostor Praha 6 5