Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. - nabídka prodeje domu 850 m2

Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily.
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Cremona
  • Velikost: 4+1 a větší, 850 m2
  • Aktualizace inzerátu: 15.11.2019
  • Cena: 20 451 200 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

V severní Itálii, 45 minut od centra Milána a čtyři minuty od centra města Cremona, v malé starobylé vesnici, na prodej krásné vile jemně obnovena. Budova, která je vybavena technickými systémy na vysoké úrovni a architektonickými prvky s velkým kouzlem a ekologickou hodnotou, měří 850 metrů čtverečních kryté podlahové plochy a je obklopena udržovanou zahradou o rozloze 1 500 metrů čtverečních. Uvnitř je trojgaráž, velká vstupní hala, kuchyň, spíž, jídelna, obývací pokoj s manželskou postelí s bazénem, čtyři koupelny, jedna s mramorovými fontánami od 600 (plus jedna venku), dvojitá vířivá vana, sauny, dvě prádelna, vnitřní klášter, vnější veranda. Zahrada je osázena cennými druhy, zahrada je zvýšená (vše s automatickým časovým systémem). Dále je zde pět místností, deset krbů. Dům je kompletně zateplen vnějším tepelným pláštěm, poté zcela zakrytý exponovanými cihlami. Podlahové vytápění, kotel s nízkou spotřebou, čištění a kontinuální filtrace vzduchu pomocí tahového systému (horký a studený vzduch). Klimatizace s vysoce výkonným systémem vody. Svítidla jsou vyrobena ze starého kaštanu. Dveře jsou ze 17. a 19. století s boxy, merlony, originálními klikami a nádhernými cymy. Velmi dobře udržovaný systém osvětlení. Vnitřní vyhřívaný bazén s vířivkou, protiproudem (vlny) a osvětlovací systém. Podlahy v přízemí a chodby jsou v terakotové stavbě z roku 1800. Podlaží v horním patře jsou z masivních dubových prken. Dům je vybaven systémem proti vniknutí a poplachem. Vynikající dostupnost pro chodce a vozidlo.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Cremona, prodej Cremona, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Cremona, dům Cremona, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Cremona od realitky, Cremona, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Cremona. Požadovaná cena nemovitosti je 20 451 200 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nedaleko-milana-nedaleko-cremony-stare-jedinecne-vily.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 15.11.2019.

Fotogalerie: Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. - prodej dům 4+1 a větší, 850 m2 Cremona

Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 1 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 2 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 3 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 4 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 5 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 6 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 7 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 8 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 9 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 10 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 11 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 12 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 13 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 14 Nedaleko Milána nedaleko Cremony, staré jedinečné vily. 15