Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně - nabídka prodeje komerční nemovitosti 53 m2

Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Boženy Němcové, Františkovy Lázně
  • Velikost: 53 m2
  • Aktualizace inzerátu: 04.12.2020
  • Cena: 3 500 000 Kč
  • Kontakt: Pavel Polidar
  • E-mail: polidar98@seznam.cz
  • Telefon: 604605242

Obchodní prostor s výlohou o výměře 53 m2 v centru Františkových Lázní. V 1. patře je byt disponující menší kuchyňskou linkou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V přízemí se také nachází toaleta.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Františkovy Lázně, prodej Františkovy Lázně, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Františkovy Lázně, komerční Františkovy Lázně, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Františkovy Lázně bez realitky, Boženy Němcové Františkovy Lázně, komerční od majitele bez RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Františkovy Lázně. Požadovaná cena nemovitosti je 3 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nemovitost-v-ul-bozeny-nemcove-frantiskovy-lazne.

Pro více informací kontaktujte Pavel Polidar (soukromý inzerent), e-mail: polidar98@seznam.cz, telefon: 604605242. Inzerát byl aktualizován dne 04.12.2020.

Fotogalerie: Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně - prodej komerční 53 m2 Boženy Němcové Františkovy Lázně

Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně 1 Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně 2 Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně 3 Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně 4 Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně 5 Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně 6 Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně 7 Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně 8 Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně 9 Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně 10 Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně 11 Nemovitost v ul. Boženy Němcové, Františkovy Lázně 12