nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami - nabídka prodeje domu 880 m2

nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Aprilia
  • Velikost: 4+1 a větší, 880 m2
  • Aktualizace inzerátu: 10.05.2019
  • Cena: 28 823 816 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

Jižně od Říma, dvacet minut od pláží Torvaianica, nedaleko Aprilia, k prodeji nemovitosti sestávající z obydlí s přilehlou průmyslovou budovou, ve které působí přední společnost ve sportovním sektoru. Společný prodej nemovitostí a výrobní činnosti může zahraničnímu investorovi umožnit získat rychle rostoucí obchodní příležitost na italském území. Tato nemovitost se skládá ze tří sousedních pozemků, na kterých se nachází dům o rozloze 290 metrů čtverečních a průmyslová budova o rozloze 550 metrů čtverečních, s přilehlým velkým parkovištěm o rozloze 5000 metrů čtverečních s přímým přístupem na ulici. Tyto dvě nemovitosti dohromady dosahují celkem 840 metrů čtverečních kryté plochy, vedle velké zahrady, na které je mělká vodonosná vrstva a dvě studny, z nichž jedna je římského typu. Pozemek je vybaven produktivními olivovníky a různými ovocnými stromy. K dispozici je také plně funkční trouba na dřevo. Nemovitost se skládá ze dvou vchodů. Centrum Říma je vzdálené 45 km a nemovitost se nachází ve strategické poloze s ohledem na hlavní stávající silnice.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italia, Aprilia, prodej Italia, Aprilia, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Aprilia, dům Italia, Aprilia, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italia, Aprilia od realitky, Italia, Aprilia, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Italia, Aprilia. Požadovaná cena nemovitosti je 28 823 816 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nemovitosti-na-prodej-skladajici-se-z-domu-s-prumyslovymi-budovami.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 10.05.2019.

Fotogalerie: nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami - prodej dům 4+1 a větší, 880 m2 Italia, Aprilia

nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami 1 nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami 2 nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami 3 nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami 4 nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami 5 nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami 6 nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami 7 nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami 8 nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami 9 nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami 10 nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami 11 nemovitosti na prodej, skládající se z domu s průmyslovými budovami 12