Nemovitosti v Kostarice - nabídka prodeje domu 100 m2

Nemovitosti v Kostarice
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Kostarika
  • Velikost: 3+1, 100 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.05.2023
  • Cena: 5 000 000 Kč
  • Kontakt: Maria Kopřivová
  • E-mail: maria.koprivova@re-max.cz
  • Telefon: +420 739 698 393

Už jste přemýšleli o výhodách vlastnictví rekreačního domu nebo pozemku v Kostarice? Při investicích v Kostarice můžete získat přechodný pobyt. Tím však výhody nákupu pozemků nebo domů v Kostarice nekončí, investoři a developeři rychle objevují, co může trh s nemovitostmi nabídnout ve vztahu k dlouhodobým i krátkodobým investicím. Dobré výnosy lze dosáhnout u pronájmů na pláži a pobřežních nemovitostí. K dispozici je široký výběr pozemků a nemovitostí, což v kombinaci s velkým počtem přicházejících turistů pomáhá udržovat vysokou poptávku. Jmenuji se Maria Kopřivová (rozená Coronado) a pocházím z Kostariky. V Česku bydlím již od roku 2005.Rozumím dobře realitnímu trhu, právnímu prostřední i mentalitě na Kostarice a pomohu vám najít vaši ideální nemovitost v mé zemi, podle vašich představ. Mám k dispozici širokou nabídku bytů, apartmánů, domů, vil, ale také zavedených hotelů, prázdninových domů či pozemků. Více o mě na oficiálním profilu makléřů REMAX - Maria Kopřivová. Pokud máte jakýkoliv dotaz, či zájem, kontaktujte mě, ráda vám poradím a pomohu, tak aby se vaše investice v Kostarice stala úspěšnou a neproměnila v noční můru.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Kostarika, prodej Kostarika, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Kostarika, dům Kostarika, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Kostarika od realitky, Kostarika, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Kostarika. Požadovaná cena nemovitosti je 5 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nemovitosti-v-kostarice.

Pro více informací kontaktujte Maria Kopřivová (makléř / RK), e-mail: maria.koprivova@re-max.cz, telefon: +420 739 698 393. Inzerát byl aktualizován dne 06.05.2023.

Fotogalerie: Nemovitosti v Kostarice - prodej dům 3+1, 100 m2 Kostarika

Nemovitosti v Kostarice 1 Nemovitosti v Kostarice 2 Nemovitosti v Kostarice 3 Nemovitosti v Kostarice 4 Nemovitosti v Kostarice 5 Nemovitosti v Kostarice 6